تاریخ انتشار: ۲۰:۲۰ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۸
خرید آنلاین بلیت تک سفره مترو و شارژ کارت بلیت مترو و اتوبوس یکی از کارآمدترین خدماتی که این روز‌ها با افزایش نگرانی‌ها پیرامون ویروس کرونا در سامانه و اپلیکیشن «تهران من» در دسترس است.

خرید آنلاین بلیت مترو

رویداد۲۴ به گزارش عصر شنبه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، در روز‌هایی که نگرانی‌ها درباره شیوع و انتقال ویروس کرونا افزایش یافته، برخی مسائل به ویژه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به دغدغه‌ای همگانی تبدیل شده، اما برای رفع این نگرانی‌ها تکنولوژی به کمک پیشگیری از شیوع بیماری‌ها در مترو رسیده است.

شهروندان و مسافران مترو تهران می‌توانند با خرید بلیت تک سفره مترو و شارژ کارت بلیت مترو و اتوبوس به صورت برخط از طریق سامانه یا اپلیکیشن «تهران من» بلیت تهیه و دیگر از حضور در صف‌های طولانی و تماس‌های غیرضروری جلوگیری کنند.
بیشتر بخوانید: کشف دارو ضد ویروس کرونا در چین +فیلم
شهروندان به این شیوه بدون نیاز برای حضور در صف‌های طویل خرید یا شارژ بلیت و لمس غیر ضروری وسایل و اسکناس و اماکن عمومی یکی از مهم‌ترین نیاز‌های روزمره شهروندی را دریافت می‌کنند.

در سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir و اپلیکیشن ویژه آن که از کافه بازار و گوگل پلی و خود سامانه تهران من به طور مستقیم قابل دانلود است.

گفتنی است سازمان فاوای شهرداری تهران به تازگی نسخه جدید اپلیکشن «تهران من» را در اختیار شهروندان قرار داده است و با ارائه خدمات شهروندی برخط، تسهیل پرداخت‌های شهری و انواع قبوض و همچنین خدمات شهرسازی، امکان رسیدگی به بسیاری از نیاز‌های شهری را به صورت غیرحضوری در این سامانه فراهم کرده است.منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: