تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به امیر قلعه نویی گفت: عدم سواد باعث مطرح شدن برخی صحبت‌ها شد و دوستان با حرف‌های‌شان فرار روبه جلو نکنند.

افشین پیروانی

رویداد۲۴ افشین پیروانی در پاسخ به اظهارات امیر قلعه‌نویی در برنامه شب‌های فوتبالی گفت: صحبت‌هایی که لازم را بود را انجام داده‌ام و مشخص نشد که چرا تیم سپاهان برای گرم کردن به زمن نیامد اما دوستان می‌گویند در راهرو بدن‌های خود را گرم کردند. این حرف‌ها فرار رو به جلو است.

وی افزود: دوستان می‌گویند چرا گفتیم آنها قبل از بازی ذکر گفتند؛ در جواب باید بگویم ما هم بچه مسلمان هستیم و قبل از هر بازی ذکر می‌گوییم. در بازی‌های‌مان هم مشخص است که بازیکنان تیم زیر پیراهن‌های خود چه می‌پوشند. همه اعضای تیم ما را می‌شناسند و مطرح کردن برخی حرف‌ها فرار رو به جلو است. می‌گویند قهرمانی‌های ما مهندسی شده است؛ بله در تیم ما مهندس و دکتر تا دلتان بخواهد هست.


بیشتر بخوانید: ژاوی پیراهن شماره ۱۶ السد را به قلعه‌نویی داد/عکس


مدیر تیم پرسپولیس گفت: تاکید می‌کنم حرف‌هایی که زده شد بیشتر فرار رو به جلو بود. یکسری حرف‌ها به خاطر بی‌سوادی است. بی‌سوادی هم به نداشتن مدرک تحصیلی نیست بلکه سواد در شخصیت، حرف زدن و رفتار آدم‌هاست.در صحبت‌هایی که امشب مطرح شد بی‌سوادی موج می‌زد.

منبع: خبرآنلاین
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ششش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
0
0
خخخخخخخخخخخخ
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: