تاریخ انتشار: ۱۵:۰۲ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
سخنگوی دولت گفت: در یکی دو هفته آتی شرایطی خواهیم داشت که نیاز به همکاری و همیاری مردم در عمل به توصیه‌های مسئولین امر بسیار ضروری و موثر خواهد بود.

رویداد۲۴ علی ربیعی در رشته توییتی نوشت: امروز از اول صبح ستاد ملی مبارزه با کرونا با حضور دکتر جهانگیری تشکیل شد. خوشبختانه گزارش ها حاکی از افزایش حداکثری هماهنگی ها و تسلط بر شرایط است و می توان امیدوار بود با همکاری مردم بتوانیم این شرایط را پشت‌سر بگذاریم.

در خصوص وضعیت مدارس کشور، تامین هرچه سریعتر اقلام بهداشتی، وضعیت ساعات کاری از جمله افراد با بیماری‌های پر خطر، اعمال محدودیت در ورودی ها و خروجی‌های استان‌های درگیر و نیز رفت و آمدهای غیر ضروری و ضدعفونی گسترده این استان‌ها و اماکن خاص تصمیمات خوبی اتخاذ شد.

روندشناسی‌ها نشان می دهد در یکی دو هفته آتی شرایطی خواهیم داشت که نیاز به همکاری و همیاری مردم در عمل به توصیه های مسئولین امر بسیار ضروری وموثر خواهد بود. فضای آرام، رفتار هوشمندانه و بهره‌گیری از اطلاعات صحیح مهمترین عامل در گذار از این بحران خواهد بود.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
0
0
از طرف دولت وزیر بهداشت که مسئول اصلی کار است و سخنگوی وزارت بهداشت مرتب اطلاع رسانی می کنند، حرف زدن افراد دیگر زائد و موجب سردر گمی مردم می شود.!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: