تاریخ انتشار: ۰۰:۲۳ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
رسیدگی به پرونده مرد متاهل که پس از فریب دختر جوان و رابطه شیطانی وی را مجبور به سقط جنین کرده بود با دستور بازداشت یک ماما وارد مرحله تازه‌ای شد.

سقط جنین

  رویداد۲۴ رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۲۲ ساله‌ای به نام آرمیتا آغاز شد. وی که به پلیس آگاهی رفته بود از یک مرد ۳۴ ساله به نام سیاوش شکایت کرد و گفت: من دانشجو هستم و همراه پدر و مادرم زندگی می‌کنم. مدتی قبل از طریق اینستاگرام با پسر جوانی به نام سیاوش آشنا شدم. او که خودش را مهندس کامپیوتر و مجرد معرفی کرده بود به من ابراز علاقه کرد و پس از ارسال تصاویرش با من قرار ملاقات گذاشت. او می‌گفت وضع مالی خوبی دارد و می‌خواهد به زودی ازدواج کند.

وی ادامه داد: من که حرف‌های مرد جوان را باور کرده بودم به دیدنش رفتم. ما چند بار برای تفریح با هم بیرون رفتیم. او می‌گفت عاشقم شده و می‌خواهد به خواستگاری ام بیاید تا اینکه او یک روز به بهانه‌ای مرا به خانه اش دعوت کرد. وقتی به خانه مجردی سیاوش رفتم او که اسیر وسوسه‌های شیطانی شده بود آزارم داد.
بیشتر بخوانید: +۱۸/ همخوابی مثلثی یک زن و شوهر با پسر ۱۵ ساله
دختر جوان که اشک می‌ریخت گفت: بعد از این ماجرا او کمتر به دیدنم می‌آمد تا اینکه متوجه شدم سیاوش متاهل و صاحب یک فرزند است. وقتی به حقیقت پی بردم شوکه شدم و تصمیم گرفتم رابطه ام را با او قطع کنم، اما همان موقع فهمیدم باردار شده ام. من ماجرا را به سیاوش گفتم و او وعده داد اگر سقط جنین کنم به زودی از همسرش جدا می‌شود و به خواستگاری ام می‌آید. من به تنهایی به مطب مامایی که سیاوش معرفی کرده بود رفتم و جنینم را سقط کردم، اما بعد از این ماجرا سیاوش به وعده اش عمل نکرد و به خواستگاری ام نیامد. به همین خاطر به اتهام تجاوز به عنف از او شکایت دارم.

وقتی پزشکی قانونی اظهارات دختر جوان را تایید کرد مهندس کامپیوتر ردیابی و بازداشت شد، اما ادعا کرد با میل دختر جوان با وی رابطه برقرار کرده و به زور او را آزار نداده است.

به این ترتیب پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۲ دادگاه کیفیری یک استان تهران فرستاده شد.

احظار مامای متخلف

در جلسه رسیدگی به این پرونده آرمیتا در حالی که اشک می‌ریخت برای سیاوش اشد مجازات خواست و گفت: این مرد با دروغگویی هایش مرا فریب داد و زندگی ام را نابود کرد. او مجبورم کرد تا بدون اطلاع خانواده ام سقط جنین کنیم. اما حالا که خانواده ام واقعیت را فهمیده اند از آن‌ها خجالت می‌کشم. من از سیاوش شکایت دارم.

این دختر مدارک پزشکی اش را نیز به قضات دادگاه ارائه داد.

با بررسی این مدارک قضات دادگاه دستور بازداشت مامایی را که غیرقانونی دست به سقط جنین زده بود صادر کردند.

قرار شد این ماما بازداشت شود تا در دادگاه حضور یابد و به سوالات قضات پاسخ دهد. با تکمیل تحقیقات و احضار ماما به دادگاه قرار است مرد متاهل از خود دفاع کند.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
0
0
وا مامای بیچاره هم ابرویشو خریده از شر حاملگی رهاش کرده هم بدبخت به عنواز غیر مجاز دستگیرش کردن
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: