تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - ۰۲ فروردين ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
منصور حقیقت پور:

قالیباف برای ریاست مجلس بیاید پایداری‌ها مانند تراکتور از روی او رد می‌شوند /کاندیدا‌های جبهه پایداری در ۱۴۰۰ چه کسانی هستند؟

منصور حقیقت پور گفت: پایداری‌ها هم ریاست مجلس را می‌گیرند و مطمئن باشید که تمام کمیسیون‌های مهم را در اختیار می‌گیرند. حتی از همین الان اسامی اعضای آن‌ها در کمیسیون‌های تخصصی را هم می‌توانم بگویم.
ریاست مجلس یازدهم
رویداد۲۴ معادلات مجلس آینده این روز‌ها محل بحث و نظر است. دو دیدگاه وجود دارد، یک دیدگاه می‌گوید اصولگرایان منسجم و هماهنگ به دولت روحانی می‌تازند، دیدگاه دیگر گرچه بر همین باور است، اما می‌گوید «پایداری آنقدر بازی را سریع و تند شروع می‌کند که دیگر اضلاع اصولگرایی به گرد پایش هم نمی‌رسند». منصور حقیقت‌پور در این رابطه اینطور پاسخ می‌دهد:

* آقای قالیباف مسیر ساده‌ای برای رسیدن به کرسی ریاست مجلس دارد؟

خیر. راحت نیست، چون ۱۸۰ نماینده همسو با جبهه پایداری به مجلس آینده راه پیدا کرده اند بنابراین بهتر است که آقای قالیباف سر جایش مثل یک نماینده معمولی بنشیند و برای کسب کرسی ریاست اقدام نکند. مطمئن باشیم پایداری‌ها در خردادماه خط عبور از قالیباف را کلید می‌زنند. معتقدم اگر آقای قالیباف برای ریاست بیاید پایداری‌ها با تراکتور از روی او رد می‌شوند و خردش می‌کنند. پایداری‌ها هم ریاست مجلس را می‌گیرند و مطمئن باشید که تمام کمیسیون‌های مهم را در اختیار می‌گیرند. حتی از همین الان اسامی اعضای آن‌ها در کمیسیون‌های تخصصی را هم می‌توانم بگویم مثلا آقای ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواهد شد. در واقع نبض مجلس آینده در اختیار پایداری خواهد بود.

*این ائتلافی که برای انتخابات مجلس یازدهم شکل گرفت و پایداری هم به آن در دقیقه نود اضافه شد، در انتخابات ریاست جمهوری قابلیت احیا شدن را دارد؟

دفعات قبل هم چنین ائتلاف‌هایی برای ریاست جمهوری شکل گرفت، اما نتیجه نداد، چون نامزد‌ها رعایت نمی‌کنند.

*در واقع ائتلاف نیرو‌های انقلاب همین جا تمام شد و دیگر ائتلافی وجود ندارد که بخواهد برای ریاست جمهوری احیا شود؟

بله، تمام شد.

*پایداری برای ریاست جمهوری نامزد مطلوب خودش را به صحنه خواهد آورد؟

بله، همین کار را می‌کند.

*چه کسی خواهد بود؟

آن‌ها به آقای جلیلی و فتاح خیلی نزدیک هستند.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
0
0
لطفا با آرا مردم بازی نکنید ودنبال ریاست برای خود وگروه تان نباشید در این اوضاع ویژه کرونای آستین بالا بزنید برای خدمت هر بیشتر وبی منت برای ملت ایران.
نظرات شما