تاریخ انتشار: ۲۱:۳۵ - ۰۲ فروردين ۱۳۹۹

برترین گلزنان ایران در سال ۱۳۹۸/ گیتاریست استقلال و علیپور در صدر

مهاجمان ایرانی در صدر جدول برترین گلزنان تیم‌های ایرانی در سال ۹۸ قرار گرفتند.
رویداد۲۴ سال ۱۳۹۸ در حالی به پایان رسید که در ماه آخر این سال با شیوع ویروس کرونا تمامی مسابقات فوتبال اعم از لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا لغو شد.

برترین گلزنان سال 98
در سالی که گذشت علی علیپور مهاجم پرسپولیس موفق شد با ۱۶ گل زده در صدر برترین گلزنان تیم‌های ایرانی در تمامی رقابت قرار گیرد. علیپور همچنین در این فصل ۷ گل در لیگ برتر و ۲ کل در جام حذفی زده و ۲ گل نیز در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است.

برترین گلزنان سال 98
امیر ارسلان مطهری هم در کنار علی علیپور با ۱۶ گل زده در صدر برترین گلزنان تیم‌های ایرانی در تمامی رقابت‌ها قرار دارد. مطهری در نیم فصل از ذوب‌آهن به استقلال پیوست وی در این فصل در لیگ برتر ۸ گل به ثمر رسانده و ۳ گل نیز در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا زده است.


برترین گلزنان سال 98
عیسی آل کثیر که در این فصل با ۱۰ گل زده در صدر جدول برترین گلزنان لیگ برتر قرار دارد در سال ۹۸ با ۱۳ گل زده در رتبه دوم برترین گلزنان سال ۱۳۶۸ قرار دارد.

برترین گلزنان سال 98
مهدی قائدی نیز در سال گذشته ۱۳ گل در تمامی رقابت‌ها برای استقلال به ثمر رسانده است. او در فصل جاری در لیگ برتر با ۹ گل زده برترین گلزن استقلال در این فصل است او در لیگ قهرمانان در مرحله پلی آف نیز ۲ گل برای استقلال به ثمر رساند. همچنین قائدی با ۶ پاس گل برترین پاسور لیگ در این فصل نیز است.

در رتبه‌های بعدی لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فولاد نیز با ۱۳ گل در رتبه دوم قرار دارد. کی روش استنلی با ۱۲ گل در رتبه سوم و شیخ دیاباته با ۱۱ گل در رتبه چهارم قرار دارد.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: