تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹

پیروانی: دستشان به جام نمی‌رسد، می‌گویند لیگ را تعطیل کنید

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوستان می‌گویند لیگ فرانسه تعطیل شده اما به محض اینکه تیم پاری سن‌ژرمن به عنوان قهرمان معرفی شد حرف از لیگ‌های دیگر زدند.

تعطیلی لیگ برتر

رویداد۲۴ افشین پیروانی در خصوص نامه کانون مربیان و اینکه آیا پایان دادن به مسابقات لیگ ناحقی در حق پرسپولیس است، اظهار داشت: نظر کانون مربیان برای من قابل احترام است، چون آنها بزرگتران و پیشکسوتان من هستند اما اجازه بدهید مخاطب من کانون مربیان نباشد، مخاطب من کسانی هستند که رقبای ما در لیگ هستند.

پیروانی ادامه داد: هر کسی نسبت به رتبه خودش اظهارنظر می‌کند و منافع خودش را در نظر می‌گیرد می‌گویند 4 تیم اول برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا معرفی شوند اما راضی نیستند پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کنند. اگر قرار است عدالت برقرار شود سهم تیم‌های پنجم و ششم چه می‌شود؟ آنها می‌توانند حتی با یک بازی بالای شما قرار بگیرند.بقیه تیم‌ها چه می‌شوند؟ تیم‌هایی که باید به لیگ برتر صعود کنند یا به لیگ دسته صعود کنند چه؟ تیم‌هایی که باید از لیگ دو به لیگ یک بیایند چه؟ اگر قرار است انصاف رعایت شود حرف شما درست است 4 تیم اول به ‌آسیا معرفی شوند بعد اتفاقی نیفتد اما عدالت این است که همه چیز به نحو احسن انجام شود.

مدیر تیم پرسپولیس با اشاره به اینکه برخی از باشگاه‌ها معتقدند برگزاری بازی‌ها بدون تماشاگر به تیم‌ها ضربه می‌زند، تصریح کرد: اگر بنا به ضربه خوردن باشد پرسپولیس بیشترین ضربه را می‌خورد چون ما بیشترین تماشاگر را داریم.


بیشتر بخوانید:چرا باشگاه‌ها به دنبال لغو لیگ هستند؟/ بالاخره تکلیف لیگ چه می‌شود؟


وی در مورد اینکه عده‌ای معتقدند پرسپولیس خودخواهی می‌کند گفت: واقعاً حق دارند چون ما به لطف خدا و حمایت هواداران 10 امتیاز اختلاف داریم وقتی دست‌شان به تیم حریف و به جام نمی‌رسد باید از خودشان در مقابل جاهایی که باید جوابگو باشند دفاع کنند به همین خاطر می گویند لیگ را تعطیل کنید. تمام مراکز تجاری، بازار، مترو و اتوبوسرانی باز هستند شما نزدیک‌ترین مسیر را بخواهید بروید نیم ساعت تا یک ساعت در راه هستید.

پیروانی که با رادیو جوان گفت و گو می‌کرد، افزود: باید به زندگی کردن کنار کرونا عادت کنیم ما راضی نیستیم خون از بینی کسی بیاید. جام برایمان مهم است اما راضی نیستیم جان یک هموطن یا یک هوادارمان به خطر بیفتد اما نباید بحث‌ها را احساسی کنیم. دوستان می‌گویند لیگ فرانسه تعطیل شده اما به محض اینکه تیم پاری سن‌ژرمن به عنوان قهرمان معرفی شد حرف از لیگ‌های دیگر زدند. پرسپولیس به دنبال احقاق حق خودش است،‌به دنبال خودخواهی نیست بچه‌های ما زحمت کشیدند و در قبال زحمت‌شان می‌خواهند نتیجه و قهرمانی بگیرند. امیدمان به آینده باشد و عادت کنیم در کنار اتفاقات خوب زندگی کنیم.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان