تاریخ انتشار: ۰۶:۴۷ - ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹

کاخ‌سفید: پنس تصمیم گرفته چند روز از ترامپ فاصله بگیرد

روزنامه نیویورک تایمز روز یک شنبه گزارش داده بود، در جدیدترین نشانه نگرانی درباره این که ویروس کرونا ممکن است در بین مقامات ارشد دولت آمریکا شیوع پیدا کند، ۳ مقام ارشد بهداشت عمومی آمریکا خودقرنطینه جزئی یا کامل را به مدت دو هفته بعد از تماس با فردی که آزمایش کرونای وی مثبت شده بود، آغاز کردند.

کاخ‌سفید

  رویداد۲۴  پس از ابتلای دستیار معاون وزیر خارجه آمریکا به ویروس کرونا، پنس تصمیم گرفته چند روزی فاصله خود با رئیس جمهور آمریکا را حفظ کند.

«کیلی مک‌انانی» سخنگوی کاخ سفید روز سه‌شنبه گفت که تردیدی در این باره وجود ندارد که رئیس جمهور در حال تعامل با شرکت‌های داروسازی است تا اطمینان حاصل شود که واکسن کووید-۱۹ در دسترس همگان باشد.

وی که در کنفرانس خبری کاخ سفید صحبت می‌کرد، افزود: «پس از آنکه تست ابتلا به کرونای دستیار "مایک پنس" مثبت اعلام شد، پنس تصمیم گرفته که چند روزی فاصله خود را با ترامپ حفظ کند.»

پایگاه خبری بلومبرگ روز گذشته خبر داده بود که مایک پنس از بقیه کارکنان کاخ سفید دور نگه داشته شده و خود را قرنطینه کرده است.

این اقدام بعد از آن اتخاذ شد که روز جمعه آزمایش کرونای «کیتی میلر» مدیر مطبوعاتی معاون رئیس‌جمهور آمریکا مثبت اعلام شد. وی در جلسات متعدد کارگروه کروناویروس کاخ سفید شرکت کرده بود که مقامات دیگری نیز در آن حضور داشته‌اند.

روزنامه نیویورک تایمز روز یک شنبه گزارش داده بود، در جدیدترین نشانه نگرانی درباره این که کروناویروس ممکن است در بین مقامات ارشد دولت آمریکا شیوع پیدا کند، ۳ مقام ارشد بهداشت عمومی آمریکا خودقرنطینه جزئی یا کامل را به مدت دو هفته بعد از تماس با فردی که آزمایش کرونای وی مثبت شده بود، آغاز کردند.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان