تاریخ انتشار: ۱۳:۲۳ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
دونالد ترامپ در پیام‌هایی توییتری مدعی شد که اگر او نبود و بحران کرونا را این چنین مدیریت نمی‌کرد، یک و نیم تا دو میلیون تن در آمریکا کشته می‌شدند. این در حالیست که شمار تلفات کرونایی آمریکا به صد هزار تن رسیده است.
ترامپ
رویداد۲۴ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا سه‌شنبه در یک سری پیام‌های توییتری گفت اگر او کارش را درست انجام نداده بود، بحران کرونا جان میلیون‌ها تن از آمریکایی‌ها را می‌گرفت. او در ادامه چین را مقصر شیوع کرونا دانست.

ترامپ نوشت: خطاب من به تمام حقه‌های سیاسی‌ای که آن بیرون وجود دارد؛ اگر من کارم را به خوبی انجام نداده بودم و سریع اقدام نمی‌کردم، ما یک و نیم تا دو میلیون تن را از دست می‌دادیم؛ در مقایسه با بیش از ۱۰۰ هزار تنی که از دست دادیم. این ۱۵ تا ۲۰ برابر بیشتر از میزانی است که ما از دست خواهیم داد. من خیلی زود جلوی ورود از چین را گرفتم!

رئیس‌جمهوری آمریکا افزود: از دست دادن حتی یک نفر هم بابت این ویروس نامرئی خیلی زیاد است و باید جلوی آن در همان منبعش که چین است گرفته می‌شد، اما من خیلی سریع وارد عمل شدم و تصمیمات درستی اتخاذ کردم. بسیاری از شاکیان سیاسی کنونی در آن زمان فکر می‌کردند که من خیلی تند جلو می‌روم، یکی مثل نانسی دیوانه!

ترامپ همچنین نوشت: آیا همین اوباما نبود که به تازگی در زمینی در ویرجینیا گلف بازی کرد، در حالی که همسرش میشل از مردم می‌خواست در منزل بمانند؟ همان اوبامایی که اخیرا مشخص شده دولتش به طور غیر قانونی از کمپین ترامپ جاسوسی می‌کرده است. این یک استاندارد کاملا دوگانه است. آنچه دموکرات‌ها دنبالش می‌روند، روابط بسیار نزدیک با اخبار جعلی رسانه‌های جعلی است!
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، ترامپ ، کرونا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: