چراغ سبز برانکو به مدیران پرسپولیس برای مذاکره احتمالی | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۹ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس به مدیران این باشگاه برای مذاکره چراغ سبز نشان داد و این موضوع را بسته به تمایل مدیران باشگاه تهرانی دانست.
مذاکره برانکو با پرسپولیس
رویداد۲۴ بحث شکایت برانکو ایوانکوویچ، سرمربی موفق سال‌های گذشته پرسپولیس از این تیم مدت‌هاست به‌عنوان یکی از مشکلات اصلی مدیران باشگاه پرسپولیس مطرح است و مسئولان این باشگاه هر چند وقت یک بار تلاش می‌کنند تا رضایت این مربی کروات را برای مذاکره و توافق احتمالی به دست بیاورند که این اتفاق تاکنون رخ نداده و برانکو همواره بر دریافت پول خود تأکید کرده است.

در همین راستا در چند روز گذشته نیز اخباری پیرامون علاقه مجدد مدیران باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با برانکو پیش از اعلام رأی دادگاه CAS مطرح شده بود که برانکو بار دیگر این موضوع را رد کرد.

برانکو ایوانکوویچ در واکنش به این موضوع اظهار داشت: من توافق و مذاکره‌ای با باشگاه پرسپولیس برای تخفیف دادن به آن‌ها نداشته‌ام و در این مورد هم با کسی صحبت نکرده‌ام.

وی افزود: پرونده شکایت من از پرسپولیس در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) است و آن‌ها در این مورد تصمیم خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید: مربیان دردسرساز یک دهه اخیر فوتبال ایران
سرمربی پیشین پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا ممکن است پیش از جلسه دادگاه CAS با مدیران باشگاه پرسپولیس ملاقاتی داشته باشید؟»، گفت: این چیزی نیست که به من بستگی داشته باشد و بسته به مدیران باشگاه پرسپولیس است که آیا تمایلی به این کار داشته باشند یا خیر!
منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: