تاریخ انتشار: ۱۸:۲۲ - ۰۸ تير ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
سه مرد افغان که با نقشه از پیش طراحی شده زن ایرانی را آزار دادند و سپس او را قربانی سرقت اموالش کردند در حالی توانستند رضایت اولیای دم را جلب کنند که حکم قصاص آن‌ها در دیوان عالی کشور تایید شده بود.

تجاوز جنسی و قتلرویداد۲۴ رسیدگی به این پرونده از دوسال قبل به دنبال کشته شدن یک زن ایرانی به نام نیلوفر در خانه ای در شهریار آغاز شد. صاحب خانه که زن افغانی به نام نعیمه بود با پلیس تماس گرفت و از جنایت خبر داد.

قتل زن تن فروش در شهریار
وی به ماموران گفت: من به تنهایی زندگی می کنم و برای تامین مخارج زندگی ام گاهی مردان غریبه را به خانه ام راه می دهم. نیلوفر را از مدتها قبل می شناختم و او دوستم بود و آخرین بار برای ملاقات من به خانه م آمده بود اما سه مرد افغان که به خانه ا م آمده بودند وقتی که چشمشان به نیلوفر افتاد او را آزار دادند آ.نها می خواستند اموال نیلوفر را سرقت کنند اما چون او مقاومت کرد او را با ضربه های چاقو کشتند و گریختند .

با اطلاعاتی که زن افغان به پلیس داده بود ماموران به ردیابی شماره تلفن تماس مردان افغان پرداختند و رد آنها را یافتند. به این ترتیب سه مرد افغان ردیابی و بازداشت شدند .آنها پای میز محاکمه دادند و به آزار زن جوان و قتل وی اعتراف کردند. دو نفر از متهمان با حکم قضایی به قصاص محکوم شدند و قضات دادگاه سومین متهم را به زندان محکوم کرد. این حکم در دیوان عالی کشور مهر تایید خورده و قطعی شده بود که آنها توانستند رضایت اولیای دم را جلب کنند و به زندگی برگردند .

متهمان دیروز از جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند .در این جلسه که شوهر نیلوفر بحضور داشت برای صدمات وارد شده غیر منتهی به قتل به قربانی،دیه خواست.

خانه فساد نعیمه

ظفر 30ساله گفت: من به دوستانم از قبل زن افغان را می‌شناختیم .او تن فروش بود به همین خاطر به خانه او اما چون می دانستیم نعیمه زن تنهایی است و کسی را در ایران ندارد تصمیم گرفتیم بعد از برقراری رابطه اموالش را سزقت کنیم.

وی ادامه داد: ما طبق نقشه به خانه نعیمه رفتیم اما وقتی با دوست ایرانی اش روبه رو شدیم وسوسه شدیم تا او را نیز آزار دهیم .او مقاومت کرد و ما به زور و تهدید را آزار دادیم. سپس می‌خواستیم اموالش را بدزدیم که مقاومت کرد .به همین خاطر و به رویش چاقو کشیدیم. من دو ضربه به کتف او زدم و دوستم سلمان هم یک ضربه به قلب او زد و سپس اموالش را سرقت کردیم و فرار کردیم .


بیشتر بخوانید: سلاخی شدن پدر به دست پسر مرموز / پدرم قاتل نامادری و ناپدری ام است!


وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود ابراز پشیمانی کرد و گفت :می‌دانم اشتباه بزرگی مرتکب شده ام و حالا پشیمانم.

و ی گفت: ما برای برقراری رابطه به خانه زن افغان رفته بودیم اما وقتی با زن ایرانی روبرو شدیم اتصمیم گرفتیم او را هم آزار دهیم اما او مقاومت کرد و ما برای ساکت کردن او به ناچار او را کشتیم . دوست دیگرمان که حالا با وثیقه آزاد است اما دخالتی در قتل نداشت.

با پایان دفاعیات متهمان قضات وارد شور شدند تا طبق ماده 612 قانون مجازات اسلامی برای آنها حکم صادر کنند.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
0
1
ولی دم چرا به جان سه افغان رحم کرده؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: