تاریخ انتشار: ۱۴:۳۳ - ۱۰ تير ۱۳۹۹
احمد نوراللهی کاپیتان جوان سرخ پوشان در گفتگو با خبرآنلاین در خصوص شرایط این روز‌های پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد.
نوراللهی
رویداد۲۴ احمد نوراللهی هافبک شماره ۸ پرسپولیس با اشاره به پیروزی اخیر تیمش در برابر پیکان در اولین بازی پس از استارت دوباره لیگ برتر به خبرآنلاین گفت: بازی سختی را پس از مدت‌ها دوری از بازی‌های رسمی مقابل پیکان داشتیم که خوشبختانه موفق شدیم ۳ امتیاز کامل این دیدار را به دست بیاوریم. با توجه به تعطیلی طولانی بازی ها، تیم‌ها هنوز از نظر بدنی به شرایط آرمانی نرسیده اند و با توجه به کیفیت زمین یک مقدار تیم از نظر بدنی اذیت شد با همه این مسائل مهم ۳ امتیاز این دیدار بود که موفق شدیم آن را به دست بیاوریم و فاصله مان را با رقبا در صدر جدول حفظ کنیم.

نوراللهی در ادامه در خصوص نتایج دیگر بازی‌های این هفته به خصوص برای بالانشیان جدول رده بندی و حفظ فاصله ۱۰ امتیازی با تیم دوم جدول گفت: ما در تمامی بازی‌هایی که پیش روی داریم برای بردن و پیروزی تلاش می‌کنیم و به نتایج دیگر بازی‌ها و تیم‌های دیگر زیاد توجه نمی‌کنیم. ما برای هر بازی برنامه و استراتژی خودمان را داریم با با کسب امتیازات کامل به قهرمانی نزدیک‌تر شویم. با این وجود تلاش می‌کنیم تا با پیروزی در ۳-۴ بازی آینده مان قهرمانی مان را مسجل کرده و دل هواداران مان را شاد کنیم.

از کاپیتان جوان سرخ‌ها در خصوص پست اینستاگرامی هماهنگی که در روز‌های گذشته توسط پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی منتشر شده بود، گفت: پرسپولیس همیشه از نظر مدیریتی با مشکل مواجه بوده. در حال حاضر خواهش ما از مسوولان این است که بستری را فراهم بیاورند که تیم در آرامش باشد، تیمی که چند سال متوالی توانسته قهرمان شود و امسال در آستانه کسب چهارمین قهرمانی قرار دارد. حق این تیم نیست که مشکلات مالی داشته باشد و شرایط به گونه‌ای باشد که بازیکنان و کادرفنی بخواهند در خصوص مسائل مدیریتی صحبت کنند. مدیرانی که در پرسپولیس هستند باید توانایی حل مشکلات را داشته باشند. من اگر به جای مدیران بودم اگر این توانایی را در خودم نمی‌دیدم که مشکلات را حل کنم، قطعا به تیم بزرگی مثل پرسپولیس نمی‌آمدم. فقط خواهش من از مسئولان این است که بستری را فراهم کنند که مشکلات بچه‌ها حل شود و امیدوارم کسانی باشند که مشکلات پرسپولیس را حل کنند.

بیشتر بخوانید: هیات مدیره پرسپولیس و استقلال در آستانه تغییر اساسی
اگر به جای مدیران بودم اگر این توانایی را در خودم نمی‌دیدم که مشکلات را حل کنم، قطعا به تیم بزرگی مثل پرسپولیس نمی‌آمدم

شماره ۸ پرسپولیس در مورد بازی تیمش در مقابل شاهین بوشهر گفت: ما تمرینات مان را برای بازی بعدی مان برنامه ریزی کرده ایم وان شاء اله که بتوانیم در برابر شاهین نمایش خوبی را داشته باشیم و ۳ امتیاز این دیدار را نیز به اندوخته‌های قبلی مان اضافه کنیم.

نوراللهی در پایان گفت: غیبت هواداران برای ما خیلی سخت است، هوادارانی که همیشه کنار ما بودند. امیدوارم بیماری کرونا هر چه زودتر ریشه کن شود و دوباره بتوانیم هواداران پرتعدادمان را در کنارمان ببینیم.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: