جریمه ۲۰ درصدی در انتظار بیرانوند! | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴ - ۱۴ تير ۱۳۹۹
باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته علیرضا بیرانوند را ۱۵ تا ۲۰ درصد جریمه کند! شاید بپرسید با توجه به اینکه بیرانوند در حال حاضر بازیکن آنتورپ بلژیک محسوب می‌شود چگونه قرار است توسط باشگاه ایرانی جریمه شود؟

علیرضا بیرانوند

رویداد۲۴ همه چیز از بی‌توجهی آقای «دال» به خواسته دروازه‌بان ملی‌پوش آغاز شد که کار به مشاجره لفظی هم کشیده شد. علیرضا بیرانوند که در زمان محمدحسن انصاری‌فرد متمم یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی به قراردادش اضافه کرده بود آن را در سازمان لیگ به ثبت نرساند. عدم ثبت این متمم راه را برای کتمان آن باز کرد و حالا بیرانوند به هر دری می‌زند نمی‌تواند این متمم یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی را قانونی کند!

ذیحساب باشگاه پرسپولیس هم در جلسه دو نفره منکر چنین بندی شد و آن را غیرقانونی خواند تا بیرانوند پس از مشاجره لفظی به خشم آمده و متن آن پُست مشترک را تهیه و در اختیار همبازیانش قرار دهد. بیرانوند که حق مسلم خودش را تضییع شده می‌دید به این هم بسنده نکرده و در مصاحبه‌ای جنجالی مدعی شد «برخی مدیران پرسپولیس برای عدم پرداخت آپشن قهرمانی دوست دارند تیم دوم شود!» ادعایی که حالا به نظر می‌رسد به دردسری بزرگ برای این سنگربان مشهور تبدیل شده باشد.

پنج‌شنبه گذشته کمیته انضباطی باشگاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «اخیراً مصاحبه‌ای از دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس منتشر شده که در آن به ارکان باشگاه توهین شده و اظهارات نادرستی درباره مسئولان پرسپولیس انجام شده است. این اظهارنظر‌ها علاوه بر اینکه غیرحرفه‌ای بوده به هیچ‌وجه متناسب با شأن باشگاه پرسپولیس و هوادارانش و همین‌طور خود بازیکن نبوده است. به همین دلیل بازیکن نامبرده باید در جلسه کمیته انضباطی باشگاه که با حضور تمام اعضا برگزار می‌شود حاضر شده و درباره اظهارات خود توضیح دهد.»


بیشتر بخوانید: هزینه هنگفت ماندن بیرانوند در پرسپولیس!


بیشترین ناراحتی باشگاه از اظهار نظر عجیب بیرانوند مبنی بر اینکه امور مالی و مدیران باشگاه به بازیکنان می‌گویند «دوم شوید تا آپشن نگیرید!» بود. در این راستا شنیدیم باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته این دروازه‌بان ملی‌پوش را ۱۵ تا ۲۰ درصد جریمه کند! شاید بپرسید با توجه به اینکه بیرانوند در حال حاضر بازیکن آنتورپ بلژیک محسوب می‌شود چگونه قرار است توسط باشگاه ایرانی جریمه شود؟

جواب روشن است. او طلب زیادی از پرسپولیس داشته و حدود ۳۵ درصد از قرارداد فصل جاری خود را دریافت نکرده است. همچنین این دروازه‌بان ملی‌پوش مطالباتی نیز بابت فصل گذشته خود از باشگاه دارد. به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس می‌خواهد با جریمه کردن این گلر ملی‌پوش بقیه پول قرارداد بیرانوند را نپردازد!

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: