تاریخ انتشار: ۱۸:۱۷ - ۱۸ تير ۱۳۹۹
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در گفت‌وگویی مفصل پاسخ معاون باشگاه استقلال و توضیحاتی درباره اتفاقات اخیر ارائه داد.

استقلال

رویداد۲۴  در خصوص اظهارات اخیر احمد مددی، معاون باشگاه استقلال درباره او، اظهار داشت: مددی صحبتی کرده که آذری باید بیاید برای اظهاراتی که انجام داده و گفته استقلالی‌ها در شب بازی از هتل خارج شدند و در یک فلافل فروشی ساندویچ خوردند، از هواداران استقلال عذرخواهی کند. حالا، چون او این صحبت را مطرح کرده، من قصد دارم در این خصوص توضیحاتی را خدمت دوست و برادر بزرگترم عرض کنم.

هیچ‌وقت نگفتم بازیکنان استقلال از هتل خارج شدند

وی افزود: اولا که من هیچ‌وقت نگفتم بازیکنان استقلال از هتل خارج شدند، بلکه من گفتم آن‌ها در شب قبل از بازی از یکی از فلافل فروشی‌های اهواز غذا سفارش داده‌اند و آن را در هتل میل کرده‌اند. من هیچ‌وقت نگفتم که آن‌ها از هتل خارج شدند. مطمئناً بعد از این همه سال مدیریت، می‌دانم که بازیکن شب قبل از بازی نمی‌تواند از هتل و اردوی تیم خارج شود. فایل صوتی صحبت‌های من هم که کلمات و جملات در آن کاملا واضح است، موجود است و در صورت نیاز آن را منتشر می‌کنم.
بیشتر بخوانید: چرا بازیکنان سایپا و ماشین‌سازی کرونا نگرفتند؟/ ریشه مثبت شدن تست‌های‌ استقلال جای دیگری است


کسانی باید از هواداران استقلال عذرخواهی کنند که استراماچونی را فراری دادند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: مورد بعدی اینکه، به نظرم کسانی باید از هواداران استقلال عذرخواهی کنند که استراماچونی را فراری دادند، کلی بدهی روی دست تیم گذاشتند و ستاره‌ها را از دست دادند و باعث دلنگرانی میلیون‌ها هوادار استقلال شدند. کسی که (آذری) برای دفاع از حق تیمش ایستاده و وامدار باشگاه یا شخص خاصی هم نیست هیچ‌وقت نمی‌آید بدون سند و مدرک حرفی را مطرح کند. خداراشکر تا الان من نه از رانت باشگاه‌های بزرگی مثل استقلال و دیگر باشگاه‌ها استفاده کردم و نه چیز دیگری. من فقط حقیقت را عنوان کردم.

مددی حتی به خودش اجازه نداده اول فایل صحبت‌های من را گوش دهد بعد اظهارنظر کند
آذری ادامه داد: در آن زمان که کسی جرات نداشت و حق استقلال در آسیا داشت تضعیف می‌شد، من حقیقت را درباره استقلال و حق و حقوقش در فوتبال ایران و آسیا را عنوان کردم. من به عنوان یک ایرانی که یکی از تیم‌های وطنم باید در عرصه بین‌المللی مبارزه کند، همه حقایق را راجع‌به این تیم گفتم و در آن موقع نیز مدیرعامل فولاد خوزستان بودم و برعکس بسیاری از عزیزان نیازی به نزدیک شدن به صندلی‌های مدیریتی دیگر باشگاه‌ها نداشتم. این فقط حس یک قهرمان سابق ملی بود که می‌دید هواداران یک باشگاه بزرگ، چگونه تحت فشار هستند. تعجب می‌کنم برادر محترم ما (مددی) حتی به خودش اجازه نداده اول فایل صوتی صحبت‌های من را به صورت کامل گوش و بعد اظهار نظر کند؛ همین اتفاق رخ می‌دهد که او می‌آید و اطلاعات غلط به مردم می‌دهد.

اینکه بخواهند پشت آن فیلم قایم شوید برای من خیلی عجیب است

وی اظهار داشت: نکته بعدی که می‌خواهم به آن اشاره کنم این است که شما (استقلالی‌ها) خودتان اعلام کردید فیزیوتراپ استقلال هم به ویروس کرونا مبتلا شده است. این در شرایطی است که این فیزیوتراپ در مدت اخیر، روی بازیکنان کار می‌کرده است و شاید او ناقل بوده باشد. البته نمی‌خواهم قاطعانه بگویم که بازیکنان استقلال از این فیزیوتراپ کرونا گرفتند، اما نباید اینطور باشد که به خاطر اظهارات بیت‌سعید آن‌ها بیایند و همه چیز را گردن فولاد بیندازند. تاریخ تست کرونا او و اینکه چه زمانی به قرنطینه رفته، کاملا مشخص و روشن است. اینکه بخواهند به یک ویدیو استناد کنند و پشت آن فیلم قایم شوید برای من خیلی عجیب است. من از مددی که باتجربه است انتظار بیشتری داشتم که قضاوت شهودی نکند.

دروازه‌بان دوم استقلال شب قبل از بازی در یک آرایشگاه مردانه در اهواز چه می‌کرده است؟

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تصریح کرد: مورد بعدی این است به ادعای استقلالی‌ها، خوزستان در وضعیت قرمز قرار داشت. حالا سوال من این است که وقتی شما خودتان چنین ادعایی را مطرح می‌کنید، پس دروازه‌بان دوم تیم شما شب قبل از بازی در یک آرایشگاه مردانه در اهواز چه می‌کرده است؟ مگر آرایشگاه جزو مکان‌های عمومی نیست؟ مگر وضعیت اهواز قرمز نبود؟ پس چرا گذاشتید او به آنجا برود؟ عکسی که آرایشگر در آن شب از دروازه‌بان استقلال گرفته کاملا صحبت‌های من را تایید می‌کند.

شهامت عذرخواهی دارم، ولی حرف اشتباهی نزدم

آذری تاکید کرد: من مطمئنا آنقدر شهامت دارم که اگر صحبت اشتباهی را مطرح کنم، نه تنها از هواداران استقلال بلکه از کل فوتبال عذرخواهی کنم، اما نکته اینجاست که هیچ‌کدام از حرف‌های من بدون سند و مدرک نبوده و کاملا درست بوده است. اگر قرار باشد کسی که دروغ گفته عذرخواهی کند و کسی هم که واقعیت را گفته عذرخواهی کند، پس یعنی انسان قوه تشخیص خود را از دست داده است. البته من اعتقاد داریم که وزیر با وزیر و سفیر با سفیر باید گفتگو کند، ولی به واسطه وظیفه اطلاع‌رسانی خارجی سازمانم و برای تنویر افکار عمومی موظف بودم که پاسخ مددی را با مستندات کامل بدهم.

زمان توانمندی افراد را به خوبی اثبات می‌کند

وی ادامه داد: تعجب می‌کنم که در بسیاری از باشگاه‌ها که هم سخنگو وجود دارد و هم مدیرعامل، اطلاع‌رسانی توسط افراد دیگری مانند اعضای هیئت مدیره و دیگر عوامل باشگاه انجام می‌شود که همین اتفاق موجب می‌شود این اعضا گاهی اطلاعات غلط به مردم بدهند. باید سعی کنیم صادق باشیم. مطمئناً گذشت زمان توانمندی افراد را به خوبی اثبات می‌کند. باز هم تکرار می‌کنم آن‌هایی باید از هواداران استقلال عذرخواهی کنند که این تیم را به این روز انداخته‌اند.

چرا بازیکنان سایپا و ماشین‌سازی کرونا نگرفتند؟

وی افزود: سوال بعدی من این است؛ اگر قرار بود کسی در زمین فوتبال کرونا بگیرد چطور بازیکنان سایپا که مقابل استقلال بازی کرده‌اند به کرونا مبتلا نشده‌اند در حالی که بعد از بازی سایپا مشخص شد که ۱۳ عضو استقلال به گواهی آزمایشگاه بیمارستان مسیح دانشوری دارای نشانه مثبت کرونا بوده‌اند در حالی که تا این لحظه گزارشی از ابتلا بازیکنان سایپا به کرونا به سازمان لیگ و ستاد عالی کرونا در فدراسیون فوتبال یا حتی رسانه‌ها منتشر نشده است.

فرافکنی تا کی؟

آذری گفت: چگونه است که عزیزان مدعی هستند که از یک بازیکن فولاد تعداد ۱۳ نفر مبتلا شدند، ولی از این ۱۳ نفر، چطور بازیکنان سایپا هیچ‌کدام از بازیکنان استقلال کرونا نگرفته‌اند؟ از سوی دیگر، اگر مقرر بود که کرونا به این شدت در ورزشگاه شهدای فولاد منتقل شود و توسط بازیکنان ما به تیم مقابل انتقال پیدا کند، چرا هنوز گزارشی مبنی بر ابتلا اعضای تیم ماشین‌سازی که بعد از استقلال در مقابل ما در اهواز قرار گرفته‌اند ارائه نشده است. فرافکنی تا کی؟.

استقلالی‌ها باید ریشه مثبت شدن تست‌های‌شان را جای دیگری پیدا کنند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: استقلالی‌ها باید ریشه مثبت شدن تست‌های‌شان را جای دیگری پیدا کنند. در مورد آن ویدیویی هم که بیت‌سعید منتشر کرد امروز جلسه‌ای با او و پزشک تیم برگزار می‌کنیم تا موارد را بررسی کنیم. بیت‌سعید این ویدیو را در صفحه شخصی خودش گذاشته و در این مورد باشگاه توضیحات کاملی را با مستندات ارائه خواهد داد تا همه بدانند حقیقت این ویدیو چه بوده و کل ماجرا به چه شکل است. اگر اظهارنظری می‌کنیم باید مستندات داشته باشیم و در این زمینه ما اسناد کامل را داریم و آن‌ها را هم منتشر می‌کنیم. مطمئنا عنوان کردن چنین مسائلی باعث گمراهی هواداران فرهیخته و باهوش فوتبال نمی‌شود.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: