واکنش به احتمال اخراج فرهاد مجیدی از استقلال | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۲ - ۲۵ تير ۱۳۹۹
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجیدی با باشگاه استقلال قرارداد دارد و با قدرت کار خود را انجام می‌دهد و مورد حمایت اعضای هیات مدیره و مدیران باشگاه استقلال قرار دارد.

فرهاد مجیدی

رویداد۲۴ مهدی عبدیان گفت: فرهاد مجیدی سرمربی استقلال است و از او حمایت می‌کنیم.

او افزود: متاسفانه در روز‌های اخیر شایعاتی درباره باشگاه استقلال مطرح شده که به دور از واقعیت است و حقیقت ندارد. دوست ندارم به شایعات جوابی دهم، اما در روز‌هایی که استقلال درگیر مسابقات لیگ برتر است این حرف و حدیث‌ها برای برهم زدن آرامش استقلال مطرح می‌شود.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد افزایش این شایعات پس از حضور منصوریان در باشگاه، خاطرنشان کرد: اینکه پیشکسوتان استقلال در خانه خود یعنی باشگاه استقلال حاضر می‌شوند اتفاق بدی است؟ آیا پیشکسوتی حاضر می‌شود طلب خود را ببخشد یعنی می‌خواهد سرمربی استقلال شود؟

مهدیان تصریح کرد: استقلال به تمامی پیشکسوتان عزیز باشگاه تعلق دارد که برای این تیم زحمت کشیده‌اند و درب باشگاه همیشه به روی این عزیزان باز است.


بیشتر بخوانید: پیشکسوت استقلال: مجیدی را به عنوان مربی نمی‌شناسم


او تاکید کرد: فرهاد مجیدی با باشگاه استقلال قرارداد دارد و با قدرت کار خود را انجام می‌دهد و مورد حمایت اعضای هیات مدیره و مدیران باشگاه استقلال است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان گفت: به لطف خداوند و با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان استقلال در بازی‌های باقیمانده نتایج خوبی کسب و جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بدست می‌آوریم ضمن اینکه در جام حذفی مدعی اصلی قهرمانی هستیم.

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: