تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
مشاور امنیت ملی سابق آمریکا به یک روزنامه آلمانی گفت، برنامه خروج نیروهای آمریکایی از آلمان یک "نشانه بد" است که مشخص می‌کند انتخاب مجدد ترامپ چه نتیجه‌ای می‌تواند در پی داشته باشد.

ترامپ

رویداد۲۴ جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا در گفتگو با روزنامه ولت آم سونتاگ آلمان به انتقاد از برنامه خروج نیروهای آمریکایی از آلمان پرداخت که از سوی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور مطرح شده است.

وی افزود: خروج این نیروها از هر موضعی که ما داریم اصلا به نفع نیست، نه برای کشور ما و نه برای امنیت غرب. تصمیم برای خروج ۱۲ هزار نیروی آمریکایی از آلمان یک نشانه بد است که به ما می‌فهماند انتخاب مجدد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا چه پیامدی را می‌تواند به همراه داشته باشد.


بیشتر بخوانید: بولتون: انتخاب مجدد ترامپ، تغییر بزرگی در خاورمیانه ایجاد می‌کندمشاور امنیت ملی سابق آمریکا در ادامه گفتگویش گفت:‌ برای نخستین بار در طول زندگیم، در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری آمریکا به یک کاندیدای جمهوری خواه رای نمی‌دهم. به جو بایدن، کاندیدای دموکرات‌ها هم رای نخواهم داد. نام یک کاندیدای دیگر را می‌نویسم. ترامپ نباید یک دوره دیگر هم رئیس جمهوری باشد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: