وزیر بهداشت: آماده برگزاری کنکور سراسری هستیم | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۶ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
وزیر بهداشت گفت: ما برای برگزاری کنکور سراسری با رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی آمادگی داریم. او بیان کرد: البته این حرف به معنای آن نیست که کوچکترین عارضه‌ای اتفاق نمی‌افتد چرا که هیچ کس نمی‌تواند به صورت صد درصد تضمین کند که هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

وزیر بهداشت

رویداد۲۴  سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست امروز با اعضای کمیسیون آموزش برای تعیین تکلیف برگزاری آزمون سراسری که در صحن مجلس برگزار شد، گفت: ما برای برگزاری کنکور سراسری با رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی آمادگی داریم.

او بیان کرد: البته این حرف به معنای آن نیست که کوچکترین عارضه‌ای اتفاق نمی‌افتد چرا که هیچ کس نمی‌تواند به صورت صد درصد تضمین کند که هیچ اتفاقی نمی‌افتد.
بیشتر بخوانید: تعویق زمان کنکور ضروری است/ دوره پیگیری مشکلات اقتصادی مردم آغاز شده است
وزیر بهداشت اظهار کرد: اگر موضوع این است که کنکور سراسری برگزار نشود، این بحثی جداست، اما درخواست دارم عزیزان موضوع برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکتری را از کنکور سراسری جدا کنند.


در خصوص کنکور سراسری، جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا با حضور جمعی از نمایندگان و کارشناسان برگزار و ساز و کار مشخصی برای برگزاری کنکور سراسری با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی مشخص خواهد شد.

در مجموع، جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس و جمعی از نمایندگان با وزیر بهداشت، وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش، نقش مشورتی داشت و تمامی حضار بر تصمیم گیری نهایی توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید کردند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: