تاریخ انتشار: ۰۹:۳۱ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
مرد میانسالی که دوست جوانش را با شلیک گلوله به قتل رسانده است، ادعا می‌کند از پر بودن سلاح خبر نداشته اما در ادعاهایش دچار تنقاض‌گویی شده است.

اخبار حوادث

رویداد۲۴ این ماجرای تاسف بار عصر روز گذشته در مشهد در حالی رخ داد که جوان ۳۷ ساله‌ای با شلیک گلوله از سلاح وینچستر در منزل مسکونی نقش بر زمین شد. وقتی نیروهای اورژانس به محل رسیدند جوان ۳۷ ساله علایم حیاتی نداشت و جان خود را از دست داده بود.

مرد ۵۰ ساله مجردی که با مادرش در منزل محل وقوع جنایت زندگی می‌کرد درباره چگونگی حادثه به قاضی گفت: مقتول ۳۷ ساله از دوستانم بود که او را برای نصب ماهواره به منزلم دعوت کردم و مدام می‌گفتم که فلان شبکه را نصب کن و او هم به شوخی می‌گفت نصب نمی کنم.


بیشتر بخوانید: ماجرای حمله مسلحانه به عوامل یک برنامه‌ تلویزیونی چیست؟


در این هنگام اسلحه وینچستری را که یکی از دوستانم به من امانت داده بود از خانه برداشتم و به او گفتم اگر نصب نکنی، شلیک می کنم. او هم می گفت بزن! وقتی ماشه را فشردم، ناگهان گلوله‌ای خارج شد و بر سینه دوستم نشست در حالی که من از پر بودن سلاح خبر نداشتم.

با دستگیری متهم به قتل توسط نیروهای تجسس کلانتری شفای مشهد، تحقیقات گسترده‌ای دراین‌باره با دستور ویژه قاضی در حالی آغاز شد که متهم درباره دوستی که مدعی است اسلحه را به او داده دچار تناقض‌گویی‌های آشکار شده است.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: