انفجار بیروت زیر سر خواننده اماراتی است؟ | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۲ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
دو روز پس از آنکه حسین الجسمی (خواننده اماراتی) در توییتر خود از علاقه ازلی و ابدی‌اش به لبنان خبر داد، انفجار بیروت شبیه انفجارهای هسته‌ای هیروشیما و ناکازاکی تا آستانه نابودی کامل رفت.

انفجار بیروت

رویداد۲۴ حسین الجسمی را خیلی‌ها در دنیای عرب به سق سیاه و نحس بودن می‌شناسند. می‌گویند این خواننده اماراتی یک‌بار برای مادرش آهنگ خواند و همان سال مادر خود را از دست داد. وقتی یک ترانه و آهنگ برای لیبی بیرون داد، در این کشور عربی انقلاب شد و ترانه‌ای هم که برای بارسلونا خوانده بود، به از دست رفتن قهرمانی انجامید. به همین دلیل، خیلی‌ها منتظر بودند ببینند حسین الجسمی به چه کسی یا چه چیزی ابراز ارادت و علاقه می‌کند تا برایش فاتحه بخوانند.

دو روز پیش که الجسمی در توییتر خود عبارت «انا لتخلص الدنی...» را با دو شکلک قلب و پرچم لبنان (تا آخر دنیا عاشق لبنانم) توییت کرد، مردم برای جلوگیری از رخ دادن یک فاجعه به صفحه‌اش هجوم بردند. کاربران عرب‌زبان عبارت‌های «خدا لبنان را بیامرزد، کشور خوبی بود»، «مردم لبنان گناه دارند»، «خدایا لبنان از دست رفت» و شبیه اینها را با شوخی زیر پست خواننده اماراتی می‌نوشتند اما تا تبدیل شدن نگرانی‌ها به واقعیت کمتر از ۴۸ ساعت زمان نیاز بود.


بیشتربخوانید: جزئیات انفجار بیروت/ پایتخت لبنان شبیه‌ترین شهر به هیروشیما و ناکازاکی


انفجار بیروت

با اینکه تا دو روز پیش همه چیز رنگی از شوخی و خنده داشت، ناگهان عصر سه‌شنبه با یک انفجار مهیب و دهشتناک بندر بیروت روی هوا رفت. حالا دیگر همه آنها که در نحس بودن حسین الجسمی تردید داشتند، به سق سیاه بودنش ایمان آورده‌اند. در این میان، یک کاربر برایش چنین نوشته است: «تو را به همان خدا که می‌پرستی، کمی هم عاشق اسرائیل شو و کشورهای عربی را به حال خودشان بگذار.»

منبع: همشهری آنلاین

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶
0
0
خدا کنه عاشق ایران نشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶
0
0
ایشان چقدر زشت هستند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: