تاریخ انتشار: ۰۹:۰۶ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
سازمان لیگ برتر فوتبال ایران که در جشن قهرمانی پرسپولیس نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد این بار برای دیدار استقلال و سپاهان هم اقدام جدیدی را انجام داده است.

باشگاه استقلال

رویداد۲۴هنوز حاشیه‌های اقدامات عجیب سازمان لیگ در جشن قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس تمام نشده که مسئولان این سازمان حاشیه جدیدی را ایجاد کرده‌اند و این بار نوبت استقلال بود تا با دست رد خواسته‌اش از سوی سازمان لیگ مواجه شود.

بعد از آنکه مسئولان باشگاه استقلال دیدند در دیدار پرسپولیس و ذوب آهن بنر بزرگی از تبلیغ یک شرکت روی سکوهای طبقه اول قرار گرفته با این نیت که بتوانند از حامی مالی خود درآمد بیشتری داشته باشند درخواست کردند که همین فضا برای بازی با سپاهان در اختیار آنها قرار بگیرد.

اما پیگیری‌های مسئولان باشگاه استقلال با این پاسخ سازمان لیگ مواجه شد که اینگونه تبلیغات غیرقانونی است و نمی‌توانند اجازه بدهند استقلال روی سکوی طبقه اول بنری از حامی مالی خود را نصب کند.

زمانی که دیدار استقلال و سپاهان شروع شد مسئولان باشگاه با تعجب دیدند که روی سکوی طبقه اول همان بنری که در دیدار پرسپولیس و ذوب آهن نصب شده بود بازهم وجود دارد و سازمان لیگ ورزشگاهی که استقلال اجاره کرده و هزینه‌اش را می‌دهد در راستای منافع خودش استفاده کرده است.


بیشتر بخوانید: نقاط ضعفی که به استقلال لطمه زده است


باشگاه استقلال که این اقدام سازمان لیگ را منفعت طلبی و اقدامی غیرحرفه‌ای می‌داند احتمالاً امروز به این کار آنها پاسخ خواهند داد.

مشخص نیست پشت پرده این بنر تبلیغاتی چیست که باید در ورزشگاه تحت اجاره استقلال و پرسپولیس نصب شود و عایدی آن به جیب سازمان لیگ و یا حامی این سازمان برود؟!

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: