قیمت مربی ایرانی به ۱۵ میلیارد تومان رسید! | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۲ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۹
شایعاتی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه قرارداد دوساله یحیی گل‌محمدی با آپشن‌ها و... به حدود ۱۲ میلیارد می‌رسد و حتی قرارداد یک مربی دیگر (بازهم با آپشن و...) ۱۵ میلیارد تومان است.

قیمت مربیان ایرانی

رویداد۲۴ در خبر‌ها خواندید که تیم‌های داخلی به علیپور و ترابی پیشنهادات نجومی داده‌اند. در حالی که از استقلال خبر رسید آبی‌ها حاضرند تا ۱۰ میلیارد تومان به علی کریمی بدهند.

همچنین شایعاتی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه قرارداد دوساله یحیی گل‌محمدی با آپشن‌ها و... به حدود ۱۲ میلیارد می‌رسد و حتی قرارداد یک مربی دیگر (بازهم با آپشن و...) ۱۵ میلیارد تومان است!

رسول‌پناه دیروز گفت پیشنهاد قطری مهدی ترابی ۲۵ تا ۳۰ میلیارد تومان است، ولی در ایران هم به او این پول را می‌دادند! علیپور هم پیشنهاد ۱۰ میلیاردی داشت. علاوه بر این دو نفر حداقل ۸، ۱۰ اسم دیگر را هم می‌توان گفت که پیشنهادات ۸ تا ۱۰ میلیاردی دارند.


بیشتر بخوانید: هزینه ۳۳۷ میلیارد تومانی پرسپولیس و استقلال برای خرید بازیکن و مربی


مثلاً مهدی قایدی که از قطر پیشنهاد ۲/۶ میلیون دلاری دارد، مسلماً اگر بخواهد در ایران در تیمی به جز استقلال بازی کند، بهترین پول‌ها را می‌گیرد یا مثلاً وحید امیری، شجاع و... که با قیمت‌هایی که در بازار می‌شنویم حتماً بهترین پیشنهاد‌ها را دارند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: