ظریف: طرفداران اسرائیل به مردم خود خیانت کردند | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
وزیر خارجه جمهوری اسلامی روز پنجشنبه در توئیتی نوشت: کسانی که اسرائیل اولویت نخست‌شان است، فقط منطقه ما را نابود نکرده‌اند، بلکه به مردم خودشان هم خیانت کرده‌اند، فقط برای آنکه رأی بیاورند.

خیانت به کشورهای خاورمیانهرویداد۲۴ محمد جواد ظریف در واکنش به اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خطاب به رهبران جامعه یهودیان آمریکا ، با اشاره به حرف های اخیر ترامپ که دامادش را رهبری فوق‌العاده برای اسراییل خوانده و گفته حضور آمریکا در خاورمیانه فقط به خاطر اسراییل است، نوشت (این حرف های ترامپ نشان می دهد) وفاداری خانواده‌اش واقعا به کجاست.

ظریف نوشت: (این حرف های ترامپ نشان می‌دهد) چرا هفت تریلیون دلار از پول مالیات مردم آمریکا و جان بسیاری از مردم آمریکا قربانی شده است.

ظریف افزود: کسانی که اسرائیل اولویت نخست شان است، نه تنها منطقه ما را ویران کرده‌اند بلکه به مردم خود هم خیانت کرده‌اند فقط برای اینکه رای بیاورند.


بیشتر بخوانید: افشاگری ترامپ از بزرگترین اشتباه تاریخ آمریکا


ترامپ روز چهارشنبه در تماس با رهبران جامعه یهودیان آمریکا همچنین به خروج آمریکا از برجام به درخواست نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اشاره کرد و خواستار رای بیشتر یهودیان آمریکا به او در انتخابات ماه نوامبر (آبان) شد.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
0
0
خیانت شما کردین که پراید شده ۱۰۰ تومن بیشرف دزد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: