جهانخبش: می خواهم در ترکیب اصلی برایتون باشم | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ - ۲۸ شهريور ۱۳۹۹
هافبک برایتون بعد از درخشش برای تیمش مقابل پورتسموث، گفت: می خواهم در این فصل جایگاه ثابتی در ترکیب تیم پیدا کنم.

جهانخبش

رویداد۲۴ تیم فوتبال برایتون شب گذشته در مرحله دوم رقابت‌های اتحادیه فوتبال انگلیس مقابل پورتسموث قرار گرفت و با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی رسید.

در این بازی علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی برایتون ستاره میدان بود ویکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند و در پایان بازی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

جهانبخش در مصاحبه با سایت باشگاه انگلیسی، گفت: وقتی توپ را در اختیار گرفتم سعی کردم به خط حمله ملحق شوم. با توپ به طرف ویکتور رفتم البته می‌دانستم در سمت چپ فضای زیادی برای شوت زنی دارم. من همین کار را کردم و توپ داخل دروازه رفت.


بیشتر بخوانید: گل زیبای علیرضا جهانبخش در بازی برایتون با پورتس موث +فیلم


وی افزود: در بازی عملکرد درخشانی داشتیم و بازیکنان جوان برایتون عالی کار کردند. در این بازی خیلی خوب می‌دانستیم باید بازی را کنترل کنیم و برای خودمان موقعیت سازی کنیم. در نیمه اول بازی بدون شک تیم برتر میدان بودیم. از اینکه در این بازی گلزنی کردم وپاس گل دادم خوشحالم.

هافبک ایرانی ادامه داد: من همیشه تلاش می‌کنم تا عملکردم روز به روز بهتر شود. در فصل اول حضور در برایتون تلاش کردم تا با فضای جدید هماهنگ شوم. فصل گذشته (فصل دوم) چیز‌های زیادی یاد گرفتم و می‌خواهم ثابت کنم توانایی‌های زیادی دارم. در این فصل با تمام وجودم کار می‌کنم تا جایگاه ثابتی در ترکیب برایتون داشته باشم.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: