پرسپولیس با یحیی دنبال رکوردشکنی در مصاف با الدحیل | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۳ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۹
یحیی گل محمدی در صورت پیروزی با پرسپولیس مقابل الدحیل می‌تواند رکورد‌های جدیدی را برای خود و فوتبال باشگاهی ایران ایجاد کند.
پرسپولیس
رویداد۲۴ تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۸:۳۰ امروز دوشنبه مقابل الدحیل قطر در هفته پنجم از رقابت‌های گروه C لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند. سرخپوشان پایتخت که با هفت امتیاز در صدر جدول این گروه قرار دارند برای تثبیت صعود خود نیاز به هر سه امتیاز این بازی دارند.

یحیی دنبال بهبود برد‌های شخصی

سرمربی پرسپولیس توانست تیمش را با تاکتیک‌های معقولانه به مصاف التعاون عربستان بفرستد تا به دو برد مهم و حیاتی مقابل نماینده عربستان برسد. برد‌هایی که کارنامه یحیی را در مقابل تیم‌های باشگاهی این کشور نیز بهبود بخشید تا او با چهار پیروزی مقابل باشگاه‌های عربستانی تبدیل به یکی از موفق‌ترین مربیان تاریخ لیگ برتر در رقابت با این باشگاه‌ها شود.

حالا این مربی می‌تواند با ادامه روند پیروزی‌های خود در دیدار با الدحیل، آمار خود در تقابل با تیم‌های قطری را نیز بهبود ببخشد. گل محمدی تاکنون در قامت سرمربی سه بار با تیم‌های قطری روبرو شده که یک برد، یک تساوی و یک باخت را در کارنامه خود دارد. در صورتیکه این تیم بتواند مقابل الدحیل در دیدار امشب به پیروزی برسد کفه سنگین ترازو برای برد‌های پرسپولیس به سود یحیی خواهد امد تا او آمار خود را با تیم‌های قطری نیز بهبود بخشد.
بیشتر بخوانید: ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الدحیل

تلاش برای انتقام با عدد ۳۰

دیدار رفت دو تیم با شکست دو بر صفر پرسپولیس همراه بود تا سرخپوشان برای بازی امروز دنبال جبران این باخت باشند. پرسپولیس در صورت کسب پیروزی مقابل الدحیل قطر به سی امین پیروزی تیم‌های ایرانی مقابل نمایندگان باشگاهی قطر خواهد رسید. قطری‌ها نیز تاکنون ۲۶ بار از سد نمایندگان فوتبال ایران گذشته اند.

طعم لذیذ برد با سیدجلال

سیدجلال حسینی در صورت حضور در ترکیب پرسپولیس بار دیگر می‌تواند روزنه‌های پیروزی برای تیمش را به ارمغان بیاورد. سرخپوشان در دیدار رفت مقابل الدحیل در حالی تن به شکست دادند که سیدجلال روی نیمکت بود. مدافع میانی سرخپوشان پایتخت در برد‌های قبلی این تیم مقابل الدحیل حضور داشت و تاثیرگذاری خوبی نیز از خود به نمایش گذاشت. الدحیل در تقابل خود با تیم‌های ایرانی بیشتر از هر تیم دیگری مقابل پرسپولیس شکست خورده است.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: