تاریخ انتشار: ۱۹:۲۸ - ۰۴ مهر ۱۳۹۹
ارتش اسرائیل با انتشار ویدیویی مدعی شد که یک سامانه دفاع موشکی دریا به دریا را با موفقیت آزمایش کند. «آویخای ادرعی»، سخنگوی ارتش اسرائیل امروز جمعه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروی هوایی این رژیم با همکاری هیأت توسعه تجهیزات نظامی در وزارت دفاع این سامانه را که تولید بومی بوده، آزمایش کرده است. او بدون اینکه اشاره‌ای به زمان آزمایش این سامانه کند، مدعی شد که این سامانه، برتری نظامی ارتش اسرائیل در دریا را تضمین خواهد کرد.

سامانه دفاع موشکی دریا به دریا

رویداد۲۴  ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار ویدیویی مدعی شد که یک سامانه دفاع موشکی دریا به دریا را با موفقیت آزمایش کند.

«آویخای ادرعی»، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی امروز جمعه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروی هوایی این رژیم با همکاری هیأت توسعه تجهیزات نظامی در وزارت دفاع این سامانه را که تولید بومی بوده، آزمایش کرده است.

او بدون اینکه اشاره‌ای به زمان آزمایش این سامانه کند، مدعی شد که این سامانه، برتری نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در دریا را تضمین خواهد کرد.

ادرعی همچنین گفت که ارتش رژیم صهیونیستی سلسله آزمایش‌هایی از قبل برنامه‌ریزی شده به منظور بررسی آمادگی این سامانه جدید انجام داده است.

سخنگوی عربی‌زبان ارتش رژیم صهیونیستی گفت که این سامانه طی ماه‌های آینده بر روی کشتی‌های جنگی از نوع «ساعار ۵» و کشتی‌های «ساعار ۶» مستقر خواهد شد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: