تاریخ انتشار: ۱۹:۳۳ - ۰۴ مهر ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۵ نظر
در پیامی توئیتری مطرح شد
اظهارات توییتری محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس دهم، در خصوص جنجال‌های اخیر پیرامون مجلس یازدهم با واکنش‌های تندی مواجه شده است.

محمود صادقی

  رویداد۲۴محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس دهم، در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: «اختصاص اولین محموله واکسن آنفلوآنزا به مجلس فقط نشانگر توخالی بودن شعار‌های نمایندگان مجلس یازدهم نیست؛ بلکه نشانه‌ای از فاصله‌ی نهادینه شده‌ی حاکمیت از مردم است. محموله‌ی قرص‌های فاوپیراویر را هم محرمانه از چین وارد وارد کردند و عمده‌اش را صرف درمان مقامات و از ما بهتران کردند.»

در پاسخ به این توییت صادقی، سید نظام الدین موسوی نماینده تهران نوشت: «بنده به عمرم واکسن آنفلوآنزا نزده ام، قرص فاوپیراویر را هم حقیقتاً نمیدانم چه مصرفی دارد. ظاهراً این موارد در مجلس قبل روال بوده و لذا از آقای محمود صادقی به عنوان صاحب تجربه خواهش میکنم لیستی از واکسن و قرص‌هایی که در مجلس قبل مصرف میکرده اند اعلام کنند تا در مجلس جدید ممنوع شود.»

همچنین صادقی در توییتی دیگر نوشته بود: «یکی از خبرنگاران پرسید چرا درباره‌ی اتفاقات جاری در مجلس یازدهم اظهارنظر نمی‌کنی؟ گفتم: راستش وقتی به این مجلس با آن قهر مردم از انتخابات فکر می‌کنم یاد این سخنرانی امام می‌افتم: «.. این مجلس چه ارتباطی به ملت ایران دارد. ملت ایران به این‌ها رأی ندادند..»

صادقی به «سخنرانی امام خمینی در جمع مردم در مخالفت با لایحه کاپیتولاسیون» اشاره کرده است و آدرس آن را هم در توییتش درج کرده است.

این توییت صادقی با واکنش احمدامیرآبادی فراهانی نماینده قم همراه شد و وی نوشت: «سلام نمی‌تونی اظهار نظر کنی، چون خودت در دوره دهم همه چیز گرفتی؟»

فراهانی در پاسخ به کاربری هم که گفته بود «شما یعنی حسابت پاکه؟»، نوشت: «من ادعایی ندارم، ولی این را میدونم چهار سالی که با ایشان بودم نوشتم به حسابداری مجلس نهار‌هایی که در مجلس خوردم از حقوقم کم کنند و کم کردند، ولی تظاهر نمی‌کنم به پاکدستی و این که بقیه را دزد حساب کنم و خودم را بهترین».

صادقی هنوز پاسخی به توییت‌های نماینده‌های مجلس یازدهم نداده است.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
حقدوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۴
8
1
اقای صادقی انسانی بسیار ناصادق و ریاکار و تفرقه انداز هستند و این ذات انهاست که در اوج خطا. و اشباه و گناه خود را پاک میبینند و دائما در حال حمله و تخریب دیگران هستند این اقا وقتی هم نماینده بود کارش همین بود حالا که به خاطر همان گناهان حذف شد باز شروع به حمله کرده و چشم دیدن دیگران را ندارد انگار نه انگار
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۴
3
5
ای بابا من فکر کردم سر انتخاب رنگ ماشین یا رفتن به مسافرت خارج آنهم با گرفتن فوق العاده دلاری بوده .!!! هیچ ناراحت نباشید فساد در همه ادوار نه تنها در مجلس بلکه در تمام سطوح کلان مدیریتی کشور بیداد میکند .نمونه هایش نیز به وفور توسط قوه قضائیه به مردم معرفی و 99% آنان نیز از همین مسئولین خدمتگزار و خداشناس! بوده اند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۴
1
0
در ایران هرچه ریاکارتر و زبونبازتر باشی پست بالاتر می گیری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
2
0
ببهتره محمودصادقی بدلیل طرح مسایل تفرقه افکنتوسط قوه قضاییه محاکمه شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
0
1
جناب آقای امیر آبادی بلوار جمهوری قم ومغازه های اطراف را که یادتان هست
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: