تاریخ انتشار: ۱۱:۴۹ - ۰۵ مهر ۱۳۹۹
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد تیمش دیدار سختی برابر نماینده قطر در پیش دارد اما با تمام وجود برای پیروزی و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان به میدان خواهند رفت.

یحیی گل محمدی

رویداد۲۴  تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 17:10 روز یکشنبه در ورزشگاه اجوکیشین به مصاف تیم السد قطر خواهد رفت. 

یحیی گل محمدی صبح امروز شنبه در نشست خبری قبل از این بازی گفت: با بهترین و قوی ترین تیم های این مسابقات باید بازی کنیم. با مربی خوبی که دارند یکی از مدعیان کسب جام هستند.

سرمربی پرسپولیس افزود: ما با عملکرد خوبمان در بازی های قبلی توانایی های خودمان را نشان دادیم و یک ستاره داریم که آن هم تیم پرسپولیس است. تیم حریف ستاره های خیلی زیادی دارد و می تواند خطرساز باشد.

وی درباره شرایط بازیکنان پرسپولیس تاکید کرد: در چند بازی اخیر نشان دادیم تیمی به معنای واقعی هستیم. کار سختی مقابل السد داریم و باید تمرکز زیادی داشته باشیم تا ستاره های حریف را مهار کنیم. لازم است از فرصت های خودمان خوب استفاده کنیم و مثل بازی قبل عملکرد خوبی داشته باشیم.

گل محمدی افزود: به بازیکنانم به شخصه خیلی امیدوارم. اگر باور به برد داشته باشیم مطمئنا خواهد افتاد.

سرمربی پرسپولیس راجع به توجه کادر فنی به بازی با السد تاکید کرد: آنها در خطوط مختلف بازیکنان خیلی خوبی دارند. آنها مربی باهوشی دارند و این کار را برای همه سخت می کند. به هر حال ما هم پرسپولیس هستیم و هدف هایی را برای خودمان تعیین کردیم. برای اهداف خودمان حاضریم وفاداری کنیم.


بیشتر بخوانید: ترکیب پرسپولیس منتظر مشخص شدن وضعیت مصدومان


وی یادآور شد: به قول سیدجلال ما پرسپولیس هستیم و برای خودمان هدف های بزرگی را تعیین کنیم. حاضریم فداکاری کنیم و از جان خودمان هم بگذریم تا باعث افتخار هواداران باشیم. می دانیم آنها منتظر نتیجه بازی فردا و خبرهای خوب از جانب بازیکنان هستند.

گل محمدی گفت: بعضی ها باور نکردند چند بازیکن با مصدومیت و یک نفر با شکستگی پا بازی کرد. بچه ها از جان مایه می گذارند. بازیکنانم به زور دارو بازی می کنند.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: