تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - ۰۶ مهر ۱۳۹۹
مربی دروازه‌بان‌های استقلال پس از شکست این تیم مقابل پاختاکور از عملکرد حسینی قدردانی کرد.
استقلال
رویداد۲۴ بهزاد غلامپور، مربی دروازه‌بان‌های تیم استقلال تهران ضمن قدردانی از عملکرد سیدحسین حسینی در استقلال درباره شکست مقابل پاختاکور ازبکستان، تجربه سرمربیگری مجید نامجومطلق و همینطور اتفاقات فصل گذشته صحبت کرد.

*بازیکنان در این بازی تمام تلاششان را کردند و به قول معروف سنگ تمام گذاشتند داور به نوعی با استقلال نامهربان بود و سر ما را برید. حق ما در این بازی شکست نبود، اما متاسفانه این اتفاق افتاد.

*داوری در این بازی فاجعه بود دو پنالتی مسلم ما را نگرفت یکی از آن‌ها که بسیار واضح بود همه دیدند، اما داور ندید یکی هم که روی مهدی قائدی بود که متاسفانه آن را هم نگرفت فکر می‌کنم داوری‌های اشتباه لیگ برتر به آسیا هم کشیده شد.

بیشتر بخوانید: استقلالی‌ها با اسم استراماچونی بازی کردند/ مذاکره با شفر مهمتر بود
*داستان استقلال یک ماجرای تمام نشدنی بود از اول فصل تا الان هر چه بلای آسمانی و زمینی بود سر استقلال آمد باید بگویم نگذاشتند استقلال زنده بماند امیدوارم کسانی که باعث این کار شدند تاوان کارشان را بدهند. این تیم امسال حیف بود و می‌توانست حداقل یک جام کسب کند.

*صد در صد از حسینی راضی هستم شاید باورتان نشود حسینی روز گذشته با دنده شکسته بازی کرد و آن هم به خاطر این بوده که می‌خواست به تیمش در این بازی حساس کمک کند او سنگ تمام گذاشت و تمام زحماتش را کشید. من این حرف‌های فضای مجازی را قبول ندارم این‌ها صحبت‌هایی است که در صفحات مجازی زده می‌شود و به جز تخریب چیز دیگری نیست.

*آقامجید (نامجومطلق) یک تیم را تحویل گرفت که هیچ کس شهامت نداشت در آن برهه مربیگری آن را قبول کند در واقع ایشان آبرویش را در این وسط گذاشت.

*جذب دروازه‌بان جدید انتخاب مدیریت بود آن‌ها به جمع‌بندی رسیدند که یک دروازه‌بان جدید را جذب کنند به ما هم ارتباطی نداشت، چون قراردادمان به پایان رسیده است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: