تاریخ انتشار: ۱۶:۱۴ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹
مدیرعامل استقلال پس از تکذیب مذاکره از سوی استراماچونی سند مربوط به آن را منتشر کرد.
سعادتمند
رویداد۲۴ ماجرای بازگشت استراماچونی به استقلال برای این تیم تبدیل به قصه هزار و یک شب شده و هر روز حاشیه جدیدی پیرامون مذاکرات با سرمربی ایتالیایی رسانه‌ای می‌شود. بعد از اینکه احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال روز گذشته در گفتگویی ویدیویی در توضیح چرایی عدم توافق با استراماچونی، خواسته مالی سنگین وی را مطرح کرد، استرا ساعاتی پیش با انتشار متنی به زبان فارسی در صفحه شخصی خود هرگونه مذاکره با خودش از سوی استقلالی‌ها و مطرح شدن هر عدد و رقمی را تکذیب کرد تا با مدیرعامل استقلال وارد چالش جدیدی شود.

در همین راستا سعادتمند با انتشار تصاویری از گفتگوی متنی خودش با فردریکو پاستورلو، وکیل استراماچونی به نوعی مستندات مذاکره با سرمربی ایتالیایی را منتشر کرد تا توپ مجدداً به زمین مدیرعامل استقلال بیافتد.

سعادتمند با انتشار متنی نوشت:

صادقانه بدون واسطه با ورود به خاک ایتالیا در شرایط خاص کرونایی مذاکرات رسمی و جدی چندین ساعته را در طول دو روز کاری صبح و عصر در هتل کالکشن رم انجام دادیم.

متنی که توسط سعادتمند منتشر شده به شرح زیر است:

سعادتمند:

فدریکوی عزیز، ما بسیار خوشحالیم که در آخرین مراحل توافق هستیم و همانطور که می‌دانید از ۱۰ سپتامبر در دوحه خواهیم بود و اکنون وکیل ما و شما در حال آماده سازی پیش نویس توافق نامه هستند، ما به شما و آندره پیشنهاد می‌کنیم در این رقابت‌ها (لیگ قهرمانان آسیا) مهمان ویژه‌ما برای دیدن بازی‌ها باشید و همچنین می‌توانیم توافق نامه را در دوحه نهایی کنیم و آن را امضا کنیم و دوباره می‌دانید که پس از این بازی‌ها، آماده سازی برای فصل جدید لیگ ایران آغاز می‌شود. منتظر پاسخ شما هستیم. بعداً همدیگر را می‌بینیم

و در پاسخ منتشر شده توسط سعادتمند از پاستورلو نقل شده:

ما بسیار خوشحالیم که در آخرین مراحل توافق هستیم و همانطور که می‌دانید در آن قرار خواهیم گرفت. رئیس محترم، موقعیت استراماچونی کاملاً واضح است. تا زمانی که همه چیز ۱۰۰ ٪ ثابت و انجام نشود او به جایی نمی‌رود.

۱) پرداخت ۹۰۰ هزار خالص بر روی حساب بانکی ایتالیایی وی

۲) تأیید فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر اینکه وی مجاز به بازگشت به کار در ایران است

۳) امضای قرارداد جدید مناسب به مبلغ ۱.۳۵۰.۰۰۰ یورو خالص برای وی و کارکنان او

او با وکیل ما موافقت کرده تا زمانی که این ۳ کار انجام نشود متاسفم، اما آقای استراماچونی به جایی نخواهد رفت. از شما برای درک متقابل متشکرم
بیشتر بخوانید: افشاگری‌های سعادتمند/ وقتی خود مدیرعامل حاشیه‌ساز است!
سعادتمند
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: