تاریخ انتشار: ۰۷:۵۳ - ۰۹ مهر ۱۳۹۹
اسرائیل به دنبال جذب سالانه ۱۰۰ هزار گردشگر از امارات متحده عربی است، بازار جدیدی که پس از امضای توافق نامه عادی سازی روابط دو دولت گشوده شده است. بر اساس گزارشی که توسط وزارت گردشگری اسراییل تهیه شده، به نظر می‌رسد این بازدیدکنندگان از شهروندان امارات و خارجی‌هایی که در آنجا زندگی می‌کنند خواهند بود. هدف تعیین شده برای بعد از همه گیری ویروس کرونا است و چندین سال با اهداف متوسط‌تر دنبال می‌شود.

نتانیاهو

  رویداد۲۴ اساس گزارشی که توسط وزارت گردشگری اسراییل تهیه شده، به نظر می‌رسد این بازدیدکنندگان از شهروندان امارات و خارجی‌هایی که در آنجا زندگی می‌کنند خواهند بود. هدف تعیین شده برای بعد از همه گیری ویروس کرونا است و چندین سال با اهداف متوسط‌تر دنبال می‌شود.

اسرائیل و امارات متحده عربی از زمان تصمیم گیری برای عادی سازی روابط، با توافق نامه‌های همکاری جدید در بخش‌های مختلف از بانکی تا خدمات تلفن همراه، در حال کشف فرصت‌های تجاری مشترک هستند. عربستان سعودی به پرواز‌های بین اسرائیل و امارات اجازه عبور از حریم هوایی کشورش را اعطا کرده و این امر مدت سفر هوایی بین اسراییل و امارات را به حدود سه ساعت کاهش داده است.
بیشتر بخوانید: امارات: اسرائیل طرح الحاق را تا ابد به تعویق نمی‌اندازد/ هدفمان از عادی سازی رویارویی با تهران نیست
نگرانی‌های امنیتی و کیفیت پایین هتل‌ها از جمله مشکلات این برنامه است. علاوه بر این، ممکن است مسافران مجبور به دریافت ویزا شوند، مسئله‌ای که هنوز در مورد آن تصمیم گیری نشده است.

این وزارتخانه پیشنهاد کرده است که حدود یک میلیون دلار برای توسعه این بازار از جمله افزایش تعداد تور لیدر‌های عرب زبان در سال اول هزینه شود.

اسراییل برای اولین سال پس از همه گیری کرونا، جذب ۲۰ هزار بازدید کننده اماراتی را هدف قرار خواهد داد. این رقم در سال دوم به ۵۰ هزار و در سال سوم به ۸۰ هزار گردشگر افزایش می‌یابد.
۴ میلیون و ۵۰۰ هزار گردشگر در سال ۲۰۱۹ از اسرائیل بازدید کرده اند.
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، اسرائیل ، امارات
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: