تاریخ انتشار: ۱۴:۲۳ - ۱۲ مهر ۱۳۹۹
مدافع تیم پرسپولیس ابراز امیدواری کرد به همراه همبازیانش در دیدار مقابل النصر عربستان به برتری دست پیدا کرده و راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شوند.
شجاع خلیل زاده
رویداد۲۴شجاع خلیل زاده درباره جدال حساس با پاختاکور و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان گفت: بازی پاختاکور خیلی سخت بود. بازیکنان فیزیکی و قدرتمندی بودند، اما با تدابیر کادرفنی توانستیم نمایش خوبی به جا بگذاریم و در این شرایط سخت دل مردم را شاد کنیم.

وی که کریم باقری را در حین مصاحبه در کنار خود می‌دید گفت: باید همین جا از کریم باقری که مثل کوه پشت ما بوده تشکر کنم و امیدوارم سایه اش همیشه بالای سر ما باشد.

خلیل زاده درباره بازی با النصر گفت: آنالیز خوبی از حریف دیدیم. دو بازی قبلی آن‌ها را دیدیم و بازیکنان خارجی قدرتمندی دارند. باید با یک نمایش موفق النصر را ببریم و پا به فینال بگذاریم. این بازی آخر ما در دوحه خواهد بود و امیدوارم بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم و دل هواداران را شاد کنیم.

بیشتر بخوانید: ترکیب النصر مقابل پرسپولیس اعلام شد/ النصر بدون مصدوم و محروم
مدافع سرخپوشان در پایان گفت: همیشه هواداران تیم به بازیکنان امیدوار بودند چرا که می‌دانند بازیکنان با جان و دل برای آن‌ها کار می‌کنند. بازیکنان الان با مصدومیت بازی می‌کنند به عشق هواداران. امیدوارم هواداران قدر بازیکنان را همانطور که بازیکنان قدر هوادار را می‌دانند، بدانند. باید از بزرگتر‌های تیم هم بابت حمایتی که از بازیکنان جوان و تازه وارد داشتند، داشته باشم. بازیکنان زود هماهنگ شدند و البته از دیگر اعضای تیم اعم از تدارکات، پزشکی و رسانه که کمک زیادی می‌کنند داشته باشم و امیدوارم این تلاش در نهایت به حضور تیم در فینال منتهی شود.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: