تاریخ انتشار: ۰۸:۴۳ - ۱۷ مهر ۱۳۹۹
دارو بوسیچ وکیل برانکو ایوانکویچ: مدیران پرسپولیس اعلام کردند که نمی‌توانند طلب برانکو را به این زودی پرداخت کنند.

برانکو

رویداد۲۴  درحالی که مدیران پرسپولیس از آماده کردن پول برانکو خبر دادند، وکیل این مربی کروات در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مدیران پرسپولیس به او گفته اند که نمی‌توانند طلب برانکو را به این زودی‌ها بدهند.

باشگاه پرسپولیس این روز‌ها درصدد تامین منابع مالی لازم برای پرداخت مطالبات باقی مانده برانکو ایوانکوویچ و تسویه حساب با این مربی کروات است.
بیشتر بخوانید: پرسپولیس در رنکینگ جهانی دو رقمی شد
به جز جریمه دیرکرد، پرسپولیس در حال حاضر ۷۸۴ هزار یورو به سرمربی پیشین خود بدهکار است و طبق حکم کمیته انضباطی به دلیل پرداخت نکردن پول کامل برانکو پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته شده است.

این درحالی است که تا هفته آینده اگر پرسپولیس موفق به تسویه حساب با برانکو نشود احتمال اعمال جریمه سنگین‌تر برای این باشگاه مانند کسر امتیاز وجود دارد.

دارو بوسیچ، وکیل برانکو درباره آخرین تماس خود با باشگاه ایرانی اظهار داشت:پرسپولیس با من تماس گرفت و از من درخواست کرد شماره حساب بانکی به این باشگاه بدهم. درحالیکه قبلا از من شماره حساب برانکو را دریافت کرده بود.

وی افزود:وقتی از مدیران پرسپولیس زمان دریافت باقی مانده طلب برانکو را پرسیدم جواب دادند نمی‌توانند پول را به این زودی‌ها بدهند.

لازم به ذکر است که پرسپولیس برای پرداخت طلب برانکو فقط تا روز دوشنبه وقت دارد و با توجه به تعطیلی پنجشنبه و جمعه در ایران و شنبه و یکشنبه در کشور‌های خارجی کار پرداخت پول برانکو به سخت‌ترین حالت خود رسیده است. پرسپولیسی‌ها اگر تا روز دوشنبه طلب برانکو را ندهند، با جریمه‌های سنگینی مانند سقوط به لیگ یک و کسر امتیاز مواجه می‌شوند. حالا باید دید که پرسپولیس پس از یک سال و نیم، موفق به پرداخت پول برانکو خواهند شد یا نه.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: