تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - ۱۷ مهر ۱۳۹۹
شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس در ویدئویی که در فرودگاه دوحه ضبط و منتشر کرد از شرایط وخیم مالی باشگاه سخن به میان آورد.

شجاع خلیل زاده

رویداد۲۴ شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس در ویدئویی که در فرودگاه دوحه ضبط و منتشر کرد از شرایط وخیم مالی باشگاه سخن به میان آورد و در ادامه با نظر بازیکنان پرسپولیس از جمله سیدجلال حسینی کاپیتان این تیم ، سیامک نعمتی و در ادامه با تهدید های کمال کامیابی نیا همراه شد و با تایید کردن صحبت های مدافع قرمزها اعلام کردند در این مسابقات فقط به عشق هواداران این تیم به میدان رفتند تا حاشیه ها برای این تیم بیشتر از گذشته نشود.

داستان از زمانی آغاز شد که اختلافات شجاع و مدیران باشگاه پرسپولیس قبل از سفر به دوحه و در روزهای پر استرس نقل و انتقالات و میان ازدحام هواداران جلوی ساختمان این باشگاه کاملا علنی شد و هر دو طرف به صورت علنی علیه همدیگر مواضعی را گرفتند.

اختلاف مدافع قرمزها و باشگاه بر سر مبلغ قرارداد این بازیکن است که گفته می شود پایه قرارداد او با پرسپولیس 2 میلیارد است که با فعال شدن آپشن ها به حدود 5 میلیارد می رسد، شجاع خلیل زاده به مدیران باشگاه گفته است باید پایه قرارداد او دو برابر شده و به مبلغ 4 میلیارد برسد تا میزان آپش های او هم تغییر کند.


بیشتر بخوانید: پیشنهاد نجومی قطری‌ها به شجاع خلیل زاده


هر چند در شب استقبال از بازیکنان پرسپولیس پس از بازگشت از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا رسول پناه تلاش می کرد اوضاع را آرام کند اما باشگاه معتقد است اگر قرار است تغییری در رقم قرارداد شجاع خلیل زاده ایجاد شود باید با مذاکره این کار صورت گیرد و نباید این مساله رسانه ای شده و به فضای مجازی کشیده شود.

شجاع خلیل زاده جزو آن دسته از بازیکنانی است که در قراردادش بند جدایی دارد و می تواند با پرداخت مبلغی که در قراردادش درج شده است به راحتی از پرسپولیس جدا شود، هر چند مدیران پرسپولیس اعلام کردند قرارداد بازیکنان این تیم اصلاح خواهد شد و بندهای جدایی دیگر در قرارداد بازیکنان این تیم وجود نخواهد داشت اما گویا هنوز این مساله در بندهای قرارداد برخی بازیکنان وجود دارد.

هر چند خبرگزاری میزان در خبری اعلام کرد که شجاع از پرسپولیس جدا می شود و در هواپیما با بازیکنان این تیم خداحافظی کرده است اما یحیی گل محمدی در برنامه فوتبال برتر و گفت و گو با میثاقی مجری برنامه اعلام کرد که ما بر اساس اینکه فصل بعد شجاع را در اختیار خواهیم داشت سراغ جذب مدافع نرفتیم، صحبت های سرمربی پرسپولیس در این برنامه نشان می داد این موضوع بیشتر یک دلخوری و گلایه است و می شود با مذاکره این مسائل را حل کرد.

گل محمدی در پایان صحبت هایش درباره شجاع خلیل زاده با رد خبر جدایی شجاع اعلام کرد او در پرسپولیس ماندنی خواهد بود.

گفته می شود بعد از انتقاداتی که انجام شد مدیربرنامه های شجاع خلیل زاده با رسول پناه جلسه ای برگزار کرده و درباره افزایش رقم قرارداد مدافع قرمزها با این تیم به توافقاتی دست یافته اند تا شجاع بعد از پایان اردوی تیم ملی و بازی های تدارکاتی برابر ازبکستان و مالی به تمرینات پرسپولیس اضافه شود.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: