تاریخ انتشار: ۱۷:۱۵ - ۱۷ مهر ۱۳۹۹
شهناز با دیدن پسر پولدار در جمع دوستانه او را به بدترین سرنوشت انداخت.

خیانت زن به شوهررویداد۲۴ جوان 30ساله به نام سعید که با یک کوله پشتی پر از لوازم و قطعات الکترونیکی و به عنوان مظنون به سرقت توسط نیروهای تجسس کلانتری سپاد مشهد دستگیر شده بود، در حالی که بیان می کرد من دزد نیستم و برای خرید مواد مخدر صنعتی به این منطقه آمده ام، درباره ماجرای اعتیادش، به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: در یک خانواده مرفه به دنیا آمدم و در منطقه احمدآباد مشهد زندگی می کنم و هیچ وقت طعم نداری را نچشیده ام.

پدرم وضعیت مالی خوبی دارد و من هر آن چه دوست داشته باشم برای خودم مهیا می کنم اما از حدود چهار سال قبل، زمانی که در رشته کاردانی نرم افزار رایانه دانش آموخته شدم، به همراه دیگر دوستانم که آن ها نیز از خانواده های پولدار بودند، برای تفریح و خوشگذرانی به همراه دختران زیادی به خارج شهر می رفتیم و بساط میهمانی مختلط و تریاک کشی به راه می انداختیم. دوستانم می گفتند با یک بار مصرف کسی معتاد نمی شود که البته من که دلباخته شهناز شده بودم حرف هیچکس جز او را گوش نمی دانم شهناز هم موافق تریال کشی من بود همین یک بارها ادامه یافت و من خیلی زود معتاد شدم.

شهناز با پول های من ولخرجی می کرد و من هم در اعتیاد غوطه ور شده بودم تا اینکه یک روز مچ او و دوست صمیمی ام را در خلوتی دیدم و از آن گروه جدا شدم بعد از آن هم به سوی مواد مخدر صنعتی رفتم تا آن را هم تجربه کنم ولی دیگر نتوانستم خودم را از چنگ این هیولای بدسرشت برهانم. پدر و مادرم وقتی متوجه ماجرا شدند خیلی سرزنشم کردند و رفتار آن ها به کلی با من تغییر کرد.

می گفتند در زندگی چه چیزی کم داشتی که به دنبال مواد رفتی؟! بالاخره یک بار در یکی از مراکز ترک اعتیاد خصوصی بستری شدم اما وقتی از آن جا بیرون آمدم بلافاصله سراغ دوستان هم بساطی ام رفتم و دوباره شروع کردم اما علاقه عجیبی به تعمیر لوازم الکترونیکی دارم و پس از مصرف مواد مخدر لوازم برقی را به هم می ریزم تا دوباره آن ها را سر هم کنم. امروز هم با همین کوله پشتی حاوی قطعات الکترونیکی و برای خرید مواد مخدر به اطراف میدان خیام آمدم که پلیس به من مظنون شد و مرا دستگیر کرد و ...


بیشتر بخوانید: داستان واقعی/زن دوست پسرم به محل کارم آمد و مرا رسوا کرد


هنوز سخنان این جوان ادامه داشت که ماموران انتظامی سارق کارتن خواب را وارد اتاق بازجویی کردند. این جوان 30ساله با مشاهده مرد کارتن خواب به فکر فرو رفت چرا که آینده خود را در چشمان خمار سارق ژولیده می دید و ...

شایان ذکر است، به دستور سرگرد عامری (رئیس کلانتری سپاد) و هماهنگی مشاور کلانتری، این جوان به مراکز ترک اعتیاد معرفی شد.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: