تاریخ انتشار: ۱۷:۴۶ - ۳۰ مهر ۱۳۹۹
مهدی رسول‌پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس: محتوای فایل صوتی منتشر شده را اکیدا تکذیب می‌کنم

مهدی رسول پناه

رویداد۲۴ روز گذشته یک فایل صوتی جنجالی منتسب به مهدی رسول پناه در برخی از کانال‌های تلگرامی (درباره رقم قرارداد نجومی ۱۲۰ میلیاردی درخواستی شجاع خلیل زاده، بی تقصیر بودن پرسپولیس در ثبت قرارداد بازیکنان جدید و در صورت وجود مشکل، مقصر بودن فدراسیون در این ماجرا و…) منتشر شد که مشخص است با تقطیع و احتمالا جابجا کردن صحبت‌های او منتشر شده است.

مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به این ماجرا با عنوان کردن شیطنت و تقطیع در انتشار صحبت‌های خود گفت: محتوای فایل صوتی منتشر شده را اکیدا تکذیب می‌کنم.
بیشتر بخوانید: فایل صوتی لو رفته از حرف‌های رسول پناه علیه یحیی و بازیکنان پرسپولیس
مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به انتشار فایل صوتی جنجالی منتشر شده منتسب با او در فضای مجازی گفت:دنبال جوسازی علیه پرسپولیس هستند.

مهدی رسول‌پناه اظهار کرد:مطلع شدم در ساعات گذشته فایل صوتی تقطیع شده‌ای از صحبت‌های من در فضای مجازی پخش شده است که قطعا به منظور گمراه کردن افکار عمومی و جابجا کردن عبارات و خدشه‌دار شدن احساسات هواداران و همینطور جوسازی منفی علیه باشگاه پرسپولیس بوده است.

او ادامه داد:برخی قصد دارند به طور مغرضانه اقدامات حقوقی موفقی که از سوی وکلای ما انجام شده را در جهت تخریب باشگاه کم‌رنگ جلوه دهند. به همین خاطر محتوای فایل صوتی منتشر شده را اکیدا تکذیب می‌کنم.

پی نوشت: روز گذشته یک فایل صوتی جنجالی منتسب به مهدی رسول پناه در برخی از کانال‌های تلگرامی (درباره رقم قرارداد نجومی ۱۲۰ میلیاردی درخواستی شجاع خلیل زاده، بی تقصیر بودن پرسپولیس در ثبت قرارداد بازیکنان جدید و در صورت وجود مشکل، مقصر بودن فدراسیون در این ماجرا و…) منتشر شد که مشخص است با تقطیع و احتمالا جابجا کردن صحبت‌های او منتشر شده است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: