تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰ - ۰۷ آبان ۱۳۹۹
مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس که مدتی به علت مصدومیت از تمرینات دور است، قراردادی با باشگاه سرخپوشان ندارد.
محمد انصاری در پرسپولیس
رویداد۲۴ محمد انصاری بازیکن خوش‌اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس مدتی قبل از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد و برای بازگشت به میدان، حداقل سه ماه دیگر زمان می‌خواهد. او این روز‌ها تمرینات انفرادی خود را دنبال می‌کند، اما نکته اینجاست که کادرفنی پرسپولیس، این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داده است.

انصاری ادعا کرده هنوز با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد. البته این ادعا تا حدودی درست است، زیرا زمان قرارداد این بازیکن، پایان فصل بیستم درج شده، اما این تمام ماجرا نیست.

یکی از نزدیکان به باشگاه پرسپولیس، در خصوص وضعیت انصاری به خبرنگار ما گفت: «از قرارداد این بازیکن هنوز یک فصل دیگر باقی مانده، اما در قرارداد فصل بیستم او، هیچ رقمی نوشته نشده و به همین خاطر، به لحاظ حقوقی نمی‌توانیم ادعا کنیم انصاری با ما قرارداد دارد. اگر کادرفنی اعلام می‌کرد این بازیکن باید در لیست فصل بیستم بماند، می‌توانستیم برای تمدیدقراردادش، مذاکره کنیم و وقتی به یک رقم مناسب رسیدیم، آن را در قرارداد اضافه کنیم تا حالت حقوقی پیدا کند، اما در شرایط فعلی، می‌توانیم بگویم محمد با ما قرارداد ندارد.»

اگر این ادعای مطرح شده توسط نزدیکان باشگاه پرسپولیس درست باشد، موضوع مربوط به قرارداد انصاری با سرخپوشان پیچیده‌تر از گذشته می‌شود.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: