تاریخ انتشار: ۱۵:۱۶ - ۰۱ آذر ۱۳۹۹
بازیکنان استقلال در شرایطی از محل اقامت خود در اهواز خارج شدند تا برای انجام بازی مقابل فولاد به ورزشگاه شهدای اهواز بروند که تجمع بی‌حد وحصر مردم در مقابل هتل محل اقامت‌شان کاملاً جلب توجه می‌کرد. 

باشگاه استقلال

رویداد۲۴ بازیکنان تیم فوتبال استقلال بعد از حضور در اهواز با استقبال عجیب هواداران در روزهای قرمز کرونایی قرار گرفتند. جمعیتی که بدون هیچ عامل بازدارنده‌ای در مقابل بازیکنان ظاهر می‌شدند واز آنها درخواست عکس گرفتن هم می‌کردند.

وضعیتی که برای شیخ دیاباته پیش از بازی با فولاد پیش آمد دقیقاً ناشی از همین تجمع بود و هواداران استقلال آزادانه در مسیر خروج بازیکنان استقلال حضور داشتند و از این بازیکن تقاضای گرفتن عکس سلفی کردند که شیخ هم به ناچار به درخواست هواداران پاسخ مثبت داد و حتی در اقدامی خطرناک شیلدی که روی صورت خود قرار داشت را به خواست هواداران برداشت تا تصویرش درعکس‌ها بهتر نمایان شود.


بیشتر بخوانید: اشتباهاتی که باعث شکست استقلال شد


بدون شک اگر این شرایط در بازی‌های آتی ادامه داشته باشد و به خصوص در بازی‌های شهرستان‌ها پروتکل‌ها رعایت نشود، دوباره تعداد قابل توجهی از بازیکنان استقلال کرونا می‌گیرند و نمی‌توانند در بازی‌های لیگ برتر شرکت کنند.

چنانچه سازمان لیگ در این خصوص تأکیدات کافی به مسئولان برگزاری داشته باشد تا با ابزار‌های گوناگون مانع از تجمع هواداران شوند، دیگر چنین صحنه‌هایی تکرار نخواهد شد اما به نظر می‌رسد توصیه‌ای از سوی مسئولان برگزاری نمی‌شود و بازیکنان در خطر تجمع هواداران قرار دارند.

منبع: دانشجو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: