تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۰۲ آذر ۱۳۹۹
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم خطاب به رئیس‌جمهوری گفت: در دور و بری‌های شما در تمجید آمریکا و برداشتن تحریم‌ها از سوی این کشور می‌گویند؛ وقتی شما تحریک می‌کنید می‌خواهید دعوا درست کنید؟ آقای رئیس‌جمهور از موضع باطل و رفتار ناکارآمدی خودتان را نپوشانید؛ متمرکز بر روی امتیازگیری از طرف مقابل باشید نه اینکه فریاد ننه من غریبم بزنید.
حمله ذوالنوری به روحانی
رویداد۲۴ مجتبی ذوالنوری (یکشنبه ۲ آذر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: تذکر بنده به جناب آقای رئیس جمهور است؛ هنوز تکلیف انتخاب آمریکا تعیین نشده است، اطرافیان جنابعالی و جناب عالی با یک بی نظمی و آنارشیست در حال پهن کردن فرش قرمز برای دشمن هستید.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هر کسی میداند و یقین هم شما و کابینهتان که امنیتی‌ترین و سیاسی‌ترین کابینه بعد از انقلاب این را می‌دانید از موضع سستی و ضعف برخورد کنید در میدان امتیاز را از دست داده اید و پیشاپیش زمینه امتیازگیری را برای دشمن فراهم کردیده‌اید.

وی ادامه داد: اظهار عجز نزد ستم پیشه ابلهیست/ اشک کباب موجب طغیان آتش است؛ آقای رئیس جمهور به حضرت عباس و به کسی که شما قبول دارید هیچ کسی در مجلس مخالف برداشتن تحریم‌ها نیست، اما از موضع عزت و افتخار ورود کنید و عزت و اعتبار مردم را از بین نبرید.

بیشتر بخوانید: سناریو‌های بازگشت آمریکا به برجام/ در پشت پرده روابط ایران و آمریکا چه خبر است؟
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای رئیس جمهور از موضع عکس وارد نشوید؛ ارزش‌ها و حقوق ملت را بین نبرید.

در دور و بری‌های شما در تمجید آمریکا و برداشتن تحریم‌ها از سوی این کشور می‌گویند؛ وقتی شما تحریک می‌کنید می‌خواهید دعوای درست کنید؟ آقای رئیس جمهور از موضع باطل و رفتار ناکارآمدی خودتان را نپوشانید؛ متمرکز بر روی امتیازگیری از طرف مقابل باشید نه اینکه فریاد ننه من غریبم بزنید.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: