تاریخ انتشار: ۱۶:۳۵ - ۰۲ آذر ۱۳۹۹

زورگیری مسلحانه برای پرداخت مهریه!

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری مرد مسلحی خبر داد که برای پرداخت مهریه از 2 زن زورگیری کرده بود.

اخبار حوادث
رویداد۲۴ سرهنگ "جلیل موقوفه ای" رئیس پلیس پیشگیری تهران در این مورد بیان داشت: شب گذشته در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر زورگیری فرد مسلحی از دو خانم، ماموران گشت عملیات کلانتری 134 شهرک قدس به نشانی اعلامی در محدوده سعادت آباد اعزام می‌شوند.

وی گفت: با حضور گشت انتظامی در محل، ماموران کلانتری شهرک قدس مشاهده کردند، تعدادی از شهروندان دست و پای مردی 34 ساله را گرفته و سعی در دستگیری وی دارند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران در محل دو خانم (راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی لوکس) به ماموران مراجعه و خانم راننده اظهار داشت، از فروشگاه خارج و سوار بر خودرویمان شدیم.قبل از شروع حرکت، متوجه شدیم که فردی درهای عقب خودرو را باز و داخل خودرو شد و با سلاح گرمی که همراه داشت من را تهدید و از سرنشین خودرو خواست که طلاهایش را به وی بدهد؛ باتهدید مرد مسلح شروع به سرو صدا کرده و از خودرو پیاده شدیم و با کمک افراد عبوری موفق به دستگیری مرد مسلح شده و با پلیس 110 تماس گرفتیم.


بیشتر بخوانید: دختر ۱۳ ساله بودم که خودم را در اختیار پسر همسایه گذاشتم


رئیس پلیس پیشگیری با اشاره به با دستگیری مرد زورگیر و کشف یک قبضه سلاح گرم، گفت: متهم پس از انتقال به کلانتری انگیزه زورگیری را پرداخت بدهی خویش بابت مهریه همسرش اعلام کرد.

سرهنگ موقوفه ای عنوان کرد: متهم در تکمیل اظهاراتش گفت، مدتی قبل سلاح گرم را پیدا کردم و در سقف خانه ام پنهان کرده بودم. از بابت مهریه همسرم در فشار مالی بودم که تصمیم به زورگیری گرفتم و اسلحه را از محل مخفیگاه برداشتم. در حال پرسه زنی در اطراف فروشگاه بودم که طلا و جواهر همراه این دو خانم که در حال سوار شدن بر یک دستگاه خودروی لوکس بودند نظرم را جلب و تصمیم به زورگیری گرفتم. 

این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد: به محض داخل شدن به خودرو ابتدا قفل ایمنی را فعال و سپس با بستن کمربندی ایمنی شروع به حرکت کنید.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: