تاریخ انتشار: ۱۳:۱۵ - ۱۷ آذر ۱۳۹۹

استقلال در چه صورت به صدر جدول می‌رسد؟

تیم فوتبال استقلال در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر امروز به مصاف صنعت نفت می‌رود و ممکن است بتواند برای اولین بار در این فصل به صدر جدول برسد.

استقلال در چه صورت به صدر جدول می‌رسد؟

رویداد۲۴ تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز به مصاف تیم صنعت نفت آبادان می‌رود و این امکان وجود دارد که اتفاقات هفته پنجم طوری رقم بخورد که آبی پوشان برای اولین بار در این فصل قرار گرفتن در صدر جدول را تجربه کنند.

در حال حاضر صدر جدول با ۱۰ امتیاز در اختیار گل گهر سیرجان است و آبی پوشان با یک فاصله ۳ امتیازی نسبت به صدر جدول در جایگاه چهارم قرار دارند. باتوجه به لغو دیدار تیم پرسپولیس و نساجی که در رده‌های دوم و سوم قرار دارند، تنها تیم‌هایی که روی کاغذ شانس قرار گرفتن در صدر جدول را دارند، همین استقلال و صنعت نفت هستند که امشب با یکدیگر دیدار می‌کنند.

ساعتی پیش از این دیدار گل گهر صدرنشین کنونی جدول در خانه خود به مصاف پیکان می‌رود که در صورت پیروزی یا حتی مساوی، صدرنشینی آنها در پایان هفته پنجم نیز قطعی شده دیگر حتی روی کاغذ هم شانسی به استقلال و صنعت نفت تعلق نمی‌گیرد.


بیشتر بخوانید: ترکیب احتمالی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان


اما چنانچه در این بازی گل گهر در خانه‌اش (با حداقل اختلاف گل) از پیکان شکست بخورد، استقلالی‌ها باید حداقل با تفاضل ۳ گل نفت آبادان را شکست دهند تا به صدر جدول برسند. البته در صورتی که پیکان موفق به شکست دادن گل گهر شود، نفت هم شانس رسیدن به صدر جدول را پیدا می‌کند با این تفاوت که آنها باید با تفاضل ۴ گل استقلال را شکست دهند.

دو دیدار امروز که در معادلات صدر جدول بسیار تعیین کننده هستند بین گل گهر و پیکان ساعت ۱۵ در سیرجان و بین استقلال و صنعت نفت ساعت ۱۶:۱۵ در تهران برگزار می‌شود.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان