تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - ۱۹ آذر ۱۳۹۹
سایت AFC نام‌های چهار مهاجم ایرانی شاغل در لیگ‌های اروپایی را میان بهترین لژیونر‌های هفته گذشته فوتبال قاره کهن قرار داد.
۴ مهاجم ایرانی نامزد عنوان بهترین لژیونر هفته فوتبال آسیا
رویداد۲۴ سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) نامزد‌های عنوان بهترین لژیونر هفته گذشته فوتبال آسیا را معرفی کرد که نام ۴ مهاجم ایرانی میان آن‌ها دیده می‌شود.

AFC درخصوص این بازیکنان نوشت:
سردار آزمون با ۳ گل زده، یک پاس گل و یک پاس کلیدی برابر اورال و ۳ پاس کلیدی مقابل دورتموند
لیست بازی‌های برجسته بازیکنان آسیایی با سردار آزمون آغاز می‌شود؛ کسی که روز شنبه نمایشی استثنایی برابر اورال ارائه کرد. ستاره تیم ملی ایران روی هر ۵ گل زنیت موثر بود و ۳ گل زد تا بهترین بازیکن زمین لقب بگیرد.

اللهیار صیادمنش با زدن یک گل در ۱۴ دقیقه مقابل لسترسیتی و برتری در ۸ دوئل برابر دنیپرو

این جوان ایرانی که به صورت قرضی برای زوریا بازی می‌کند و در دقایق پایانی به زمین آمد، با زدن گل پیروزی‌بخش تیمش نمایشی برجسته در لیگ اروپا مقابل لسترسیتی ارائه کرد.
بیشتر بخوانید: دو ایرانی در جمع گرانقیمت‌ترین بازیکنان آسیا

مهدی طارمی با زدن یک گل و ۸۷ درصد پاس سالم مقابل توندلا

مهدی طارمی به روند گلزنی‌های اخیر خود ادامه داد تا با یک ضربه والی، به تیمش برای کسب پیروزی مقابل توندلا در نمایش جذاب ۷ گله کمک کند. او حالا در ۵ بازی گذشته خود، ۳ بار برای پورتو گلزنی کرده است.

شهاب زاهدی با ۲ گل و ۴ شوت در چارچوب مقابل لخ‌لویو

در هفته استثنایی مهاجمان ایرانی، شهاب زاهدی ۲ گل به گل‌های خود اضافه کرد که یکی از آنها، یک ضربه والی عالی بود. با وجود بازی در تیم میانه جدولی المپیک دونتسک، ۸ گل زده مهاجم پیشین پرسپولیس او را به آقای گلی لیگ برتر اوکراین تبدیل کرد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: