تاریخ انتشار: ۱۶:۴۵ - ۰۱ دی ۱۳۹۹
اگرچه پست و منطقه بازی بشار رسن و علی کریمی متفاوت است، اما با توجه به تعداد سهمیه‌های بازیکنان آسیایی القطر، ممکن است بشار رسن جایگاه کریمی را به خطر بیاندازد

بشار رسن

رویداد۲۴  اگرچه هنوز باشگاه القطر نام بشار را به عنوان خرید قطعی خود اعلام نکرده، اما شنیده می‌شود بشار رسن طی روز‌های آینده قراردادش را با این تیم قطری امضا خواهد کرد.

القطری که در ابتدای فصل علی کریمی را به همراه بازیکنانی، چون اوکپتو و بلایلی نیجریه‌ای جذب کرد، به حدی موفق ظاهر شده که از ابتدای فصل خودش را بالا کشیده و امروز در رتبه چهارم جدول جا خوش کرده است. تیمی که بی شک حالا با بشار رسن قوی‌تر از قبل خواهد بود و می‌تواند به رتبه‌های بالای جدول نیز چشم بدوزد.


بیشتر بخوانید: جانشین بشار رسن در پرسپولیس کیست؟


طبق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا، هر تیم ۳+۱ بازیکن به عنوان سهمیه خواهد داشت که آن یک سهمیه باید آسیایی باشد. القطر تا به این جای کار، یک بازیکن الجزایری، یک بازیکن نیجریه ای، یک بازیکن مراکشی و یک بازیکن اسپانیایی را به عنوان ۴ بازیکن غیر آسیایی جذب کرده که در صورت حضور بشار رسن، این بازیکن عراقی به همراه علی کریمی و دو بازیکن اردنی به نام البسطامی، ۴ بازیکن آسیایی القطر خواهند بود.

حال اگر القطر درخشش خود را ادامه دهد و به لیگ قهرمانان آسیا برسد، در بازی‌های آسیایی تنها ملزم به استفاده از یکی از این ۴ بازیکن آسیایی خواهد بود که بی تردید بین بشار رسن و علی کریمی یک نفر باید بازی کند. اگرچه پست و منطقه بازی بشار رسن و علی کریمی متفاوت است، اما با توجه به تعداد سهمیه‌های بازیکنان آسیایی القطر، ممکن است بشار رسن جایگاه کریمی را به خطر بیاندازد.

منبع: دانشجو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: