تاریخ انتشار: ۱۸:۲۶ - ۰۱ دی ۱۳۹۹
پزشکی که به مدت یک دهه روند درمانی دیه‌گو مارادونا را مدنظر داشت تاکید دارد که مرگ او نوعی خودکشی بود و این اسطوره دنیای فوتبال از زندگی خسته شده بود.

خودکشی مارادونا

رویداد۲۴  دکتر آلفردو کاهه که در فاصله سال‌های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۷ درمان مارادونا را بر عهده داشت باور دارد که این ستاره آرژانتینی احتمالا حاضر به خوردن غذا و مصرف داروهایش نشده چرا که پس از عمل جراحی مغز درگیر افسردگی شده است. او روز یکشنبه در گفتگو با یک ایستگاه رادیویی آرژانتینی اظهار داشت: " به نظر من این اتفاق شبیه یک حمله قبلی ساده نبود. دیه‌گو خسته بود. همه این شرایط ممکن است منجر به خودکشی شود. "
بیشتر بخوانید: تصویر دیگو مارادونا روی پول ملی آرژانتین + عکس
دکتر کاهه همچنین مدعی شد که مارادونا پیش از این یک بار در کوبا اقدام به خودکشی کرده بود و ماشینش را به اتوبوسی که از روبرو در حال حرکت بود کوبید، اما از این سانحه جان سالم به در برد. او مدعی شد که همان زمان از مارادونا پرسیده بود که آیا قصد خودکشی داشته و این بازیکن پاسخ داده بود شاید روز این کار را انجام دهد.

دکتر کاهه می‌گوید که در روز‌های پیش از مرگ مارادونا با مادر یکی از فرزندانش صحبت کرده و ورونیکا به این پزشک گفته بود: " دیه‌گوف گفت که از زندگی خسته شده و نمی‌خواهد بیش از این چنین باری را بر دوش بکشد، چون از همه چیز بریده است. "

منبع: سایت فوتبالی
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: