مقصد مدافع تیم ملی فوتبال ایران کجاست؟ | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ - ۰۵ دی ۱۳۹۹
خبر پیشنهاد باشگاه شارلوا بلژیک به سیدمجید حسینی مدافع تیم ملی ایران بازتاب زیادی در رسانه‌های ترکیه داشته است.

مجید حسینی

رویداد۲۴ سیدمجید حسینی مدافع تیم ملی فوتبال ایران که بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ به تیم ترابوزان اسپور ترکیه رفته بود، به پایان کار خود در این باشگاه نزدیک می‌شود. حسینی یکی از نفراتی است که جایی در تفکرات سرمربی فعلی ترابوزان ندارد و در لیست فروش این باشگاه قرار گرفته است.

روز گذشته نشریه «دامگا» ترکیه خبر داد باشگاه شارلوا بلژیک با مالک ایرانی خود به دنبال جذب حسینی است. در حال حاضر تیم شارلوا دو بازیکن ایرانی دیگر یعنی کاوه رضایی و علی قلی زاده را در اختیار دارد.


بیشتر بخوانید: پیشنهاد فوق‌العاده‌ای که حسینی رد کرد


این خبر بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های ترکیه داشته است و احتمال دارد حسینی در نقل و انتقالات زمستانی به تیمی برود که تاکنون بازیکنان ایرانی زیادی را در اختیار داشته است.

از اندرلخت بلژیک، سمپدوریا ایتالیا، پورتو پرتغال و یک تیم قطری هم به عنوان تیم‌هایی یاد می‌شود که حسینی را زیر نظر دارند.

سایت «sampnews۲۴» هم خبر داد تیم سمپدوریا ایتالیا که از تابستان گذشته به دنبال جذب حسینی بود، همچنان خواهان جذب این مدافع ایرانی است. این سایت تاکید کرده است سمپدوریا در بازار نقل و انتقالات مجبور به جذب مدافع است چرا که «الکس فراری» و «بارتوش برژینسکی» دو مدافع فعلی این تیم مصدوم شده‌اند و برنامه باشگاه در خط دفاعی پیچیده شده است.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: