تاریخ انتشار: ۱۱:۱۳ - ۰۶ دی ۱۳۹۹
معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: بر اثر سقوط بهمن در ارتفاعات تهران و منطقه توچال تاکنون ۷ نفر مفقود شده‌اند.
سقوط بهمن در ارتفاعات تهران
رویداد۲۴ محمدباقر محمدی معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به حادثه دیروز سقوط بهمن در ارتفاعات شمال تهران گفت: روز گذشته حوالی ساعت ۱۳:۱۰ اخطاری مبنی بر شرایط نامساعد کوهستانی در شمال ارتفاعات تهران به مراکز هلال احمر اعلام شد.

وی با اشاره به وقوع برف و کولاک در ارتفاعات توچال، کلکچال و دارآباد توضیح داد: براساس اعلام خانواده‌ها به مراکز امدادی، تاکنون ۷ نفر به صورت قطعی بر اثر این حادثه مفقود شده‌اند و عملیات جست‌وجو برای یافتن این افراد ادامه دارد.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات کشور با بیان این‌که حادثه سقوط بهمن در اتفاعات تهران ۲ فوتی بر جای گذاشت، افزود: پس از اعلام هشدار روز گذشته به مراکز امدادی، بلافاصله ۱۶ تیم عملیاتی و امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند و در حال حاضر نیز عملیات جست‌وجو برای گمشدگان توسط نیرو‌های عملیاتی و بالگرد‌های امدادی در حال انجام است.

بیشتر بخوانید: لحظه هولناک سقوط بهمن در ارتفاعات کلکچال که جان دو نفر را گرفت +فیلم
محمدی گفت: متأسفانه بر اثر این حادثه ۷ نفر نیز مصدوم شدند و تعدادی از هموطنان گمشده در مسیر نیز به مناطق امن انتقال یافتند. امدادرسانی به این افراد آسیب‌دیده نیز تا ساعت ۴ صبح امروز ادامه داشت.

وی افزود: از تمامی خانواده‌هایی که فرزندان یا هر یک از آشنایان آن‌ها روز گذشته در ارتفاعات شمال تهران حضور داشته و هنوز به منزل بازنگشته‌اند نیز می‌خواهیم تا با تماس با مراکز امدادی و هلال احمر، اعلام مفقودی کرده تا عملیات جست‌وجو برای یافتن آن‌ها انجام شود.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، بهمن ، حوادث
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: