تاریخ انتشار: ۱۳:۵۵ - ۰۶ دی ۱۳۹۹
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره آخرین تعداد مفقودشدگان و جان‌باختگان در حادثه رخ‌داده در ارتفاعات شمال تهران توضیحاتی داد.
کشف جسد دو کوهنورد دیگر در ارتفاعات شمال تهران/ جدیدترین آمار حادثه
رویداد۲۴مهدی، ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره آخرین تعداد مفقودشدگان و جان‌باختگان در حادثه رخ داده در شمال تهران گفت: دقایقی پیش با کشف دو جسد دیگر مجموع اجساد کشف شده در ارتفاعات شمال تهران به شش تن افزایش پیدا کرد. عملیات جست‌وجو همچنان از سوی عوامل سازمان امداد و نجات در حال انجام است.

وی با بیان این‌که تاکنون اجساد به پایین منتقل نشده‌اند، افزود: پس از انتقال اجساد به پایین عملیات تشخیص هویت، تحویل اجساد به پزشکی قانونی و تحویل آن‌ها به خانواده‌هایشان انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  نجات کوهنوردان از زیر بهمن توسط گروه نجات در توچال تهران +فیلم
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مورد تعداد مفقودی‌ها نیز توضیح داد: آخرین گزارش‌های ما حاکی از آن است که تاکنون دست‌کم مفقود شدن ۱۸ تن از سوی خانواده‌ها به جمعیت هلال احمر ارائه شده است. دیگر شهروندان نیز می‌توانند از سامانه ۱۱۲ مفقود شدن عزیزان خود را اعلام کنند.

وی با بیان این‌که ۱۶ تیم از جمعیت هلال احمر مشغول جست‌وجو در نقاط مختلف در ارتفاعات شمال تهران هستند، گفت: عملیات امداد و نجات در این زمینه ادامه دارد و درخواست ما از شهرومندان این است که به اخباری که از منابع اصلی و معتبر در این زمینه ارائه می‌شود، توجه کنند.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، بهمن ، کوهنورد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: