تاریخ انتشار: ۱۱:۴۰ - ۰۷ دی ۱۳۹۹
جشنواره بین المللی برف یخی هاربین با وجود محدودیت‌های کرونایی در کشور چین برپا بزودی برپا خواهد شد.

شهر یخی چینرویداد ۲۴ سی و هفتمین جشنواره بین المللی هاربین قرار است از ۵ ژانویه آغاز شود. در این جشنواره کارگران ساختمانی و کشتورزان وظیفه دارند که یخ‌ها را در محل شهر یخی تدارک ببینند.
کارکنان شهر یخی طی ساخت این پروژه حسابی خود را پوشانده اند و با چکمه‌های لاستیکی بلند تا زانو، ژاکت‌های گرم، دستکش‌های ضخیم و کلاه‌هایی که گوش هایشان را در برابر سرما محافظت می‌کنند می‌پوشند. بی تردید دمای ۳۵ درجه زیر صفر مستلزم چنین پوشش مناسبی است.
این شهر بسیار سرد هاربین با بلوک‌های یخی ساخته شده است و تفریحاتی، چون اسکی، سورتمه سواری، عروسی‌های دسته جمعی و شنای زمستانی برای عموم مردم تدارک دیده شده است.
بلوک‌های یخی بزرگ با کامیون‌ها جابجا می‌شوند و به محل شهر یخی آورده شده سپس کارگران آن‌ها را روی هم چیده و قسمت‌های اضافی آن را با اره برش داده تا شکیل‌تر شود.
با وجود افزایش شیوع کرونا برگزار کنندگان سی و هفتمین جشنواره بین المللی یخ هاربین انتظار دارند که مزدم در این فستیوال شرکت کنند و به این مکان زیبای تفریحی و رمستانی که دمای آن ۳۵ درجه زیر صفر است بیایند. در تصاویر روز عکس‌هایی از شهر یخی هاربین را ببینید.

منبع: gulfnews

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: