سعید آذری از باشگاه استقلال شکایت کرد! | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۰ - ۰۹ دی ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با ارسال نامه به فیفا از باشگاه استقلال در پرونده محمد بلبلی شکایت کرده است.

شکایت باشگاه فولاد از استقلال

رویداد۲۴ در شرایطی که فدراسیون فوتبال چندی پیش باشگاه فولاد خوزستان را به خاطر انتقال غیرقانونی محمد بلبلی از سپیدرود محروم و به پرداخت ۵۰ میلیون تومان محکوم کرده بود، حالا سعید آذری مدیرعامل فولاد با تهیه مدارک و ارسال به دادگاه عالی ورزش، از استقلال شکایت کرده است.

نکته عجیب اینجاست که آذری مبلغ ۲۲ هزار فرانک سوئیس برای رسیدگی به این پرونده پرداخت خواهد کرد. دادگاه عالی ورزش نیز برای برگزاری جلسه دادگاه نامه‌ای را به باشگاه استقلال ارسال کرده و خواستار پرداخت ۲۲ هزار فرانک توسط این باشگاه هم شده است.


بیشتر بخوانید: مورد مشکوک در بیانیه استقلال علیه فولاد


البته مسئولان استقلال اعلام کرده‌اند که در این پرونده نه شکایتی دارند و نه به آن ورود خواهند کرد، ولی ظاهراً سعید آذری برای این که ثابت کند فدراسیون در محکومیت فولاد دچار اشتباه شده، به صورت جدی خواستار رسیدگی به این پرونده و پرداخت ۲۲ هزار فرانک مبلغ هزینه دادرسی است.

مشخص نیست در شرایطی که فدراسیون و مقامات قضایی آن، صادر کننده احکام در ایران هستند و مرجع رسیدگی به اینگونه موارد بوده‌اند، چرا سعید آذری خواستار پیگیری این پرونده از طریق فیفا شده است. ریشه چنین رفتاری را باید احقاق حقوق دانست یا رفتارهایی خارج از عرف فوتبال با اهدافی دیگر.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
عدالت کجایی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۹
0
0
وقتی فدراسیون تمام قد پشت تیم سوگلی الاستقلال ایستاده و قوانین رو بخاطرش دور میزنه خب مجبوره شکایتش رو جای دیگه ببره مگه میشه قوانین اینقدر متفاوت و متقانض اجرا بشه سررطارمی پرسپولیس دو پنجره محروم شد اما مشابه اون پرونده برای بلبلی و مرادی استقلال هیچ جریمه ی نشده بجاش فولاد محروم شده خنده داره فکری فحش ناموسیش یک جلسه محروم مزشه خانزاده به همین خاطر نه ماه عدالتم آرزوست
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: