تاریخ انتشار: ۱۲:۲۴ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
شماره ۱۰ استقلال از شرایطش در این تیم راضی نیست.

مهدی قائدی

رویداد۲۴ دلیل ناراحتی مهدی قایدی هیچ ربطی به مسائل فنی ندارد و او که در بازی‌های اخیر استقلال نمایش بسیار خوبی داشته و در چهار بازی متوالی موفق به گلزنی شده، از این ناراحت است که چرا رقم قرارداد او در مقایسه با چند بازیکن دیگر استقلال، مبلغ کمی محسوب می‌شود و در شرایطی که رقم قرارداد برخی از شاگردان فکری، بیش از ۴-۳ میلیارد تومان است، قرارداد قایدی به یک میلیارد تومان هم نمی‌رسد.

قایدی که یکی از مهره‌های کلیدی تیم محمود فکری محسوب می‌شود، طبق قراردادش با استقلال، امسال ۹۰۰ میلیون تومان از این تیم دریافتی خواهد شد و فصل آینده، ارزش قرارداد او با استقلال یک میلیارد تومان خواهد بود.


بیشتر بخوانید: ۳ گل در ۳ بازی متوالی/ مهدی قائدی ستاره این روز‌های استقلال


شنیده‌ها حاکی از آن است که سعادتمند مدیرعامل سابق باشگاه استقلال به قایدی قول داده بود که رقم قرارداد او را افزایش دهد، اما با رفتن سعادتمند این اتفاق نیفتاد تا قایدی در قیاس با چند بازیکن استقلال، دریافتی بسیار کمتری از این تیم داشته باشد.

گویا ناراحتی شماره ۱۰ استقلال او را به فکر جدایی از این تیم انداخته و هیچ بعید نیست با توجه به پیشنهاد‌هایی که دارد او نیم‌فصل یا در پایان فصل از استقلال جدا شود هر چند مدیر برنامه این بازیکن به تازگی اعلام کرده قایدی قطعا تا پایان فصل در استقلال خواهد ماند.

قایدی نارضایتی‌اش را به گوش کادر فنی و بازیکنان بزرگ و مدیران باشگاه رسانده و باید دید در روز‌های آینده باشگاه قایدی را راضی می‌کند یا شاهد جدایی او از استقلال در نیم فصل یا پایان فصل خواهیم بود.

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: