تاریخ انتشار: ۱۴:۳۹ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
باشگاه پرسپولیس که این روزها مورد هجمه اکثر تیم های لیگ برتری قرار گرفته نسبت به اظهارات سرپرست تیم فوتبال استقلال شاکی هستند اما فعلا نمی خواهند به طور رسمی واکنشی نشان دهند.

باشگاه پرسپولیس

رویداد۲۴ پرویز مظلومی روز گذشته در انتقاد نسبت به برنامه‌ریزی بازی‌های استقلال در لیگ برتر در مصاحبه با سایت رسمی این باشگاه گفت: اکنون پرسپولیس در جدول دو دیدار کمتر دارد اما برنامه مسابقات به شکلی است که این تیم هفته‌ای یک بازی انجام می‌دهد و ما هر 5 روز یک بازی و همین سبب اعتراض هواداران ما و سایر تیم‌ها شده و اعتقاد دارند عدالت برقرار نمی‌شود. اکنون شرایط جدول به شکلی است که همه بازی‌های ما زودتر از پرسپولیس بوده و این تیم با آگاهی از نتیجه استقلال به مصاف حریفانش می‌رود.

این اظهار نظر پرویز مظلومی در حالی صورت گرفت که سرپرست آبی پوشان پیش از برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز درخواست کرده بود بازی های پرسپولیس باید هم اندازه بازی های استقلال باشد تا آبی پوشان در دربی به مصاف رقیب سنتی خود بروند.

سازمان لیگ هم در اقدامی عجیب وقتی با چنین شرایطی روبرو شد برنامه ریزی تاریخی انجام داد. به طوری که سایر تیم ها هم به پای برگزاری دربی برنامه هایشان تغییر کرد و به نوعی پاسوز برگزاری دیدار سنتی سرخابی ها شدند. جالب است که با وجود اعتراض استقلال به اینکه تعداد بازی های پرسپولیس هم باید به اندازه آنها شود، سازمان لیگ به گونه ای برنامه ریزی کرد که نه تنها استقلال هم سود نبرد بلکه باز هم تعداد بازی های سرخپوشان به اندازه همتای آبی اش نشد.

با تکرار صحبت‌های مظلومی نسبت به برنامه ریزی دیدارهای‌ پرسپولیس که روز گذشته انجام شده مدیران باشگاه سرخپوش هم از سرپرست آبی ها شاکی شده اند اما به دلیل شرایط جدول و موقعیت حساسی که پرسپولیس در آن قرار دارد فعلا نمی خواهند واکنش رسمی به مواضع استقلالی ها نشان دهند.

در واقع سکوت باشگاه پرسپولیس در قبال مصاحبه مظلومی نشان از رضایت آنها نیست و به نظر می رسد در صورت تکرار این ماجرا این بار سرخپوشان مواضع رسمی و تندی نسبت به این جریان نشان خواهند داد.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: